W Zagnańsku walczyli o Puchar Dębu Bartek

(kar)
Kamil Markiewicz
W Zagnańsku odbyły się zawody o Puchar Dębu Bartek, w których rywalizowali chłopcy z rocznika 2006. Najlepszą drużyną okazał się BKS Lublin, który w finale pokonał pierwszy zespół Korony Kielce 2:0. W spotkaniu o trzecie miejsce druga drużyna Korony Kielce wygrała z Rakowem Częstochowa 3:2.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Filip Wolski (Korona II Kielce), najlepszym bramkarzem Kamil Frukacz (Raków Częstochowa), a najlepszym strzelcem z pięcioma trafieniami na koncie Łukasz Mulawa (BKS Lublin). Honorowy patronat nad zawodami sprawował wójt gminy Zagnańsk Szczepan Skorupski. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zagnańsku i Kielecki Klub Piłkarski Korona Kielce.