Ważne punkty Klimontowianki. Teraz zespół jedzie do Jędrzejowa

/KAR/
W niedzielnym spotkaniu czwartej ligi Klimontowianka Klimontów pokonała na własnym boisku Skałę Tumlin 2:1. W niedzielę 18 maja, nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z Naprzodem Jędrzejów. Początek spotkania o godzinie 17.

Niedzielne zwycięstwo ze Skałą, która jest bezpośrednim rywalem Klimontowianki w walce o utrzymanie w lidze jest bardzo cenne. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, po golu w 15 minucie Tomasza Staszewskiego. Do wyrównania w 43 minucie doprowadził Łukasz Chwała, a zwycięską bramkę strzelił w 70 minucie Marcin Wróbel. - Skała to jeden z trzech naszych rywali w walce o utrzymanie. To spotkanie wywołało sporo emocji w naszej drużynie. Ten mecz wygraliśmy ambicją i wolą walki - mówił Grzegorz Klepacz, trener Klimontowianki.

W niedzielę 18 maja, o godzinie 17, w meczu 25. kolejki, nasza ekipa zagra na wyjeździe z Naprzodem Jędrzejów, który wiosną spisuje się znakomicie. - Naprzód to jedna z dwóch najlepszych drużyn na wiosnę. Ilość punktów, które zdobyli nasi niedzielni rywale o tym świadczy. Mimo tak dobrej gry tej drużyny, będziemy chcieli ją pokonać i zdobyć punkty w tym pojedynku - podkreśla szkoleniowiec zespołu z Klimontowa.

W składzie naszej drużyny nie zagra Janusz Hynowski. Do gry po urazie najprawdopodobniej powróci Maciej Kiliański.