Nasza Loteria

Wiatrak produkujący prąd w ogniu! Na miejscu pożaru w gminie Kluczewsko sześć zastępów straży. Prawdopodobnie to skutek pioruna

Sylwia Bławat
Sylwia Bławat
Sześć zastępów straży pożarnej – trzy zawodowej i trzy ochotniczej – pracują na miejscu pożaru wiatraka w gminie Kluczewsko w powiecie włoszczowskim.

Do pożaru w gminie Kluczewsko doszło w piątek, 23 czerwca rano.

- Pali się gondola wiatraka produkującego energię – informuje młodszy brygadier Paweł Mazur, oficer prasowy komendanta powiatowego państwowej straży pożarnej we Włoszczowie.

Jak informują strażacy, z relacji świadków wynika, że pożar w Kluczewsku powstał na skutek wyładowania atmosferycznego.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kolejna dawka szczepionki już dostępna!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie