Wicelider z Tarnowa za mocny dla piłkarzy ręcznych KSSPR Końskie

PK

KSSPR Końskie – SPR PWSZ Tarnów 25:32 (12:17)

KSSPR: Wnuk, Szot – M. Napierała 1, Woś 1, Jakubowski, Maleszak, Pilarski, Telka 4, Mastalerz 11 (6), Słonicki, T. Napierała 4, Gasin 2 (1), Smołuch 2.

Wicelider, z byłym reprezentantem Polski, Michałem Kubisztalem (zdobył 6 bramek) w składzie, okazał się zbyt trudnym rywalem dla konecczan, którym w tym spotkaniu zabrakło skuteczności rzutowej i odpowiedniego wsparcia w bramce. Wyrównane były tylko pierwsze minuty, potem tarnowianie odskoczyli na 4:8 (11 minuta) i zaczęli powoli budować przewagę. W 20 minucie było 8:13, w 27 – 10:16. W drugiej połowie goście cały czas mieli bezpieczną przewagę.