Wicher Miedziana Góra przegrywał 0:3, po przerwie doprowadził do wyrównania. Nida Pińczów w końcówce zadała decydujący cios i wygrała 4:3

Dorota Kułaga
Drużyna Wichra Miedziana Góra - oni będą grali w rundzie jesiennej 2023 w klasie okręgowej Krzysztof Klimek
Wicher Miedziana Góra w pierwszej kolejce klasy okręgowej przegrał po emocjonującym meczu z Nidą Pińczów 3:4. Decydujący gol padł w doliczonym czasie gry.

Wicher Miedziana Góra na inaugurację przegrał z Nidą Pińczów

Wicher Miedziana Góra - Nida Pińczów 3:4 (0:3)
Bramki: Michał Staciwa 47, Wiktor Mazur 53, Jarosław Gołda 57 - Jakub Buczak 35, Sebastian Zając 39, Marcin Pasek 42, Marcin Szafraniec 90+1.
Wicher zagrał w składzie: Kacper Wrona - Wojciech Mazur, Kamil Mech, Iwo Sochacki, Szymon Chrabąszcz - Michał Staciwa, Adrian Niewczas, Kamil Cygan, Jarosław Gołda - Jakub Wójcik, Karol Piwowarczyk oraz Adrian Kudelski, Jakub Socha, Patryk Nowak, Kacper Buczkowski, Maks Kaczmarski.

Pierwsza połowa była bardzo słaba w wykonaniu gospodarzy. Przegrywali 0:3. Po przerwie szybko doprowadzili do wyrównania, ale błąd w kryciu w końcówce wykorzystała Nida i zapewniła sobie trzy punkty.