Wielki sukces! Buscy bokserzy na podium w Krakowie

ALI
Maciej Kielar z buskiego klubu Ring zdobył Złotą Rękawicę Wisły Kraków.
Maciej Kielar z buskiego klubu Ring zdobył Złotą Rękawicę Wisły Kraków. Adam Ligiecki
Pięściarze buskiego klubu BMUKS Ring startowali w miniony weekend w mocno obsadzonym Międzynarodowym Turnieju Bokserskim o Złotą Rękawicę Wisły Kraków.

Duży sukces odniósł Maciej Kielar. W finake wagi 75 kilogramów juniorów pokonał Łukasza Szczepanika (Fight Boxing Dąbrowa Górnicza) 2:1 i zajął pierwsze miejsce.

Na podium stanął także Patryk Głuch - drugi w kategori 63 kilogramów seniorów, po finałowej porażce 0:3 z Maksimem Bodakiem (Żoliborska Szkoła Boksu Warszawa). Trenerem buskich zawodników jest Zdzisław Patalita.