Wierna Małogoszcz przegrała z Motorem Lublin

(KAR)
Marcin Kołodziejczyk zdobył bramkę dla Wiernej Małogoszcz w wyjazdowym spotkaniu z Motorem Lublin. Kamil Markiewicz
W środowym meczu trzeciej ligi, Wierna Małogoszcz uległa na wyjeździe Motorowi Lublin 1:2. Nasza drużyna od 14 minuty wygrywała 1:0, po trafieniu z rzutu karnego Marcina Kołodziejczyka.

Motor Lublin - Wierna Małogoszcz 2:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Marcin Kołodziejczyk 14 min. z karnego, 1:1 Kamil Stachyra 19, 2:1 Kamil Oziemczuk 57.

Motor: Socha - Falisiewicz, Gieraga, Dykyj, Kowalczyk - Piekarski (80. Zaniewski), Król, Kaczmarek, Szysz (83. Michota) - Stachyra (68. Tymosiak), Oziemczuk (90+1. Kamiński).

Wierna: Gugulski 5 - Krzeszowski 6, Grunt 5, Bała 5, Michał Kołodziejczyk 5 - Malinowski 5 (80 Kraus nie klas.), Sarnecki 6, Marcin Kołodziejczyk 6, Hajduk 5 (64. Kowalski 3) - Krzyżyk 4 (77. S. Trybek 1), Smolarczyk 5.

Kartki: żółte: Zaniewski (Motor); Malinowski, Michał Kołodziejczyk (Wierna). Sędziował: Michał Górka (Tarnów). Widzów: 1923.

W 13 minucie Szczepan Krzeszowski zagrywał do Michała Smolarczyka. Napastnik Wiernej był faulowany w polu karnym. Arbiter podyktował „jedenastkę”, którą na bramkę zamienił Marcin Kołodziejczyk. Małogoski zespół z prowadzenie cieszył się zaledwie 5 minut. W środkowej strefie boiska piłkę przejęli gospodarze. Kamil Stachyra wykorzystał sytuację sam na sam z Bartosz Gugulski, doprowadzając do remisu. W 31 minucie strzałem z 16 metrów popisał się Damian Czarnecki. Futbolówka przeleciała tuż obok słupka bramki Motoru. Minutę później w sytuacji sam na sam znalazł się Smolarczyk, który posłał piłkę nad poprzeczką.

W 57 minucie strzałem z 30 metrów popisał się Kamil Oziemczuk posyłając piłkę wprost w okienko bramki Wiernej. Goście grali bardzo ambitnie, chcąc doprowadzić do remisu. Świetną okazję na strzelenie gola zmarnował Smolarczyk. W 90 minucie Wierna mogła zdobyć bramkę, ale nie wykorzystała zamieszania pod bramką gospodarzy.

Mariusz Lniany, Wierna: - Szkoda sił i walki włożonych w to spotkanie. Mieliśmy kilka sytuacji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Motor miał przewagę w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynikało. Naprawdę już nie wiem, co musimy zrobić, aby niezłą grę, którą prezentujemy przełożyć na zdobywanie punktów.