Wierna Małogoszcz wygrała derbowy mecz z Naprzodem Jędrzejów w czwartej lidze 3:2. Było sporo emocji [DUŻO ZDJĘĆ]

dor
W emocjonujących derbach powiatu jędrzejowskiego w czwartej lidze górą była Wierna Małogoszcz. Wygrała 3:2 z Naprzodem Jędrzejów prowadzonym przez Dariusza Kozubka.   Wierna Małogoszcz - Naprzód Jędrzejów 3:2 (1:2)Bramki: Mateusz Fryc 45+5, Paweł Rogula 50, Michał Malinowski 87 - Dominik Butenko 20, Sebastian Blicharski 28.Wierna: Kosik (30. Pawlikowski) - Malinowski, Radwański, Pawłowski, S. Olesiński - Grzyb (46. Kraus), Czarnecki, Soboń, Rejowski (80. Gągorowski) - Fryc, Rogula (70. Bednarski).Naprzód: B. Majcherczyk - Butenko, Radziejewski, Kowalczyk, Olszewski - Bożęcki, Tekiel, Blicharski (70. Strzeszkowski), Osiński, Owczarek (80. Kasza) - Równicki (63. Bębenek).Derby powiatu jędrzejowskiego były niezwykle emocjonujące. -Naprzód dostał wiatru w żagle po bramce, która padła po kardynalnym błędzie naszego bramkarza. Ważne było to, że przed przerwą zdobyliśmy kontaktową bramkę, a w 50 minucie strzeliliśmy drugiego gola. Wcześniej powinniśmy rozstrzygnąć losy spotkania, bo po przerwie narzuciliśmy swoje tempo i mieliśmy kilka okazji. Szczęście uśmiechnęło się do nas w 87 minucie, kiedy to Michał Malinowski zdobył zwycięską bramkę - mówił Paweł Bień, trener Wiernej.(dor)
W emocjonujących derbach powiatu jędrzejowskiego w czwartej lidze górą była Wierna Małogoszcz. Wygrała 3:2 z Naprzodem Jędrzejów prowadzonym przez Dariusza Kozubka. Wierna Małogoszcz - Naprzód Jędrzejów 3:2 (1:2)Bramki: Mateusz Fryc 45+5, Paweł Rogula 50, Michał Malinowski 87 - Dominik Butenko 20, Sebastian Blicharski 28.Wierna: Kosik (30. Pawlikowski) - Malinowski, Radwański, Pawłowski, S. Olesiński - Grzyb (46. Kraus), Czarnecki, Soboń, Rejowski (80. Gągorowski) - Fryc, Rogula (70. Bednarski).Naprzód: B. Majcherczyk - Butenko, Radziejewski, Kowalczyk, Olszewski - Bożęcki, Tekiel, Blicharski (70. Strzeszkowski), Osiński, Owczarek (80. Kasza) - Równicki (63. Bębenek).Derby powiatu jędrzejowskiego były niezwykle emocjonujące. -Naprzód dostał wiatru w żagle po bramce, która padła po kardynalnym błędzie naszego bramkarza. Ważne było to, że przed przerwą zdobyliśmy kontaktową bramkę, a w 50 minucie strzeliliśmy drugiego gola. Wcześniej powinniśmy rozstrzygnąć losy spotkania, bo po przerwie narzuciliśmy swoje tempo i mieliśmy kilka okazji. Szczęście uśmiechnęło się do nas w 87 minucie, kiedy to Michał Malinowski zdobył zwycięską bramkę - mówił Paweł Bień, trener Wiernej.(dor) Fot. Wierna Małogoszcz/Facebook
W emocjonujących derbach powiatu jędrzejowskiego w czwartej lidze górą była Wierna Małogoszcz. Wygrała 3:2 z Naprzodem Jędrzejów prowadzonym przez Dariusza Kozubka.