Wiktor Chabel drugi w wioślarskim Pucharze Świata

/dor/
Wiktor Chabel z kolegami z czwórki podwójnej bardzo dobrze zaczął starty w Pucharze Świata. Julia Kovacic
Wiktor Chabel z Sandomierza, nasz olimpijczyk z Rio de Janeiro w wioślarstwie, bardzo dobrze zaczął tegoroczne starty.

Arkadiusz Milik zastąpi Aubameyanga w Borussii Dortmund? "Jeśli chce należeć do najlepszych, musi zrobić krok do przodu"

(Dostawca: x-news)

- Start w zawodach z cyklu Pucharu Świata zaczęliśmy od drugiego miejsca. Lekko nie było, ale na pewno cieszy fakt, że po kontuzjach z początku sezonu pokazaliśmy się z dobrej strony - mówił nam Wiktor Chabel.

Na torze w Belgradzie drugie miejsce wywalczyli Mirosław Ziętarski, Wiktor Chabel, Dariusz Radosz i Mateusz Biskup. Polska czwórka podwójna uzyskała czas 5.58,29. Wygrała Litwa 5.55,73. Na trzeciej pozycji uplasowała Wielka Brytania 5.59,52.

Kolejnym startem będą Mistrzostwa Europy w Racicach w Czechach, które rozegrane zostaną w dniach 26-28 maja. - Na tej imprezie będziemy się chcieli pokazać z jeszcze lepszej strony - dodał Wiktor Chabel.