Wisła Sandomierz przegrała u siebie z MTS Chrzanów

Redakcja
W meczu pierwszej kolejki II. ligi piłkarzy ręcznych Wisła Sandomierz przegrała u siebie z MTS Chrzanów.

Wisła Sandomierz - MTS Chrzanów 25:26 (14:13)

Wisła: Skowron, Tenderenda - Kutek 3, Rusin 6, Kuras, Drzymalski, Krępa 4, Anwajler 1, Werstler 1, Sadecki 3, Pawelczyk 7.

Przez niemal cały mecz prowadzili gospodarze, choć ich przewaga nie była wysoka, najczęściej jednobramkowa. W 42 minucie po golu Piotra Krępy Wisła wygrywała 21:18, a w 50 25:22 i wydawało się, że sandomierzanie mogą liczyć na zwycięstwo z jednym z faworytów ligi. Niestety, w ostatnich 10 minutach nie zdobył już bramki, oddając mnóstwo nieskutecznych rzutów. Była jeszcze szansa w końcówce, bo przy remisie 25:25 25 sekund przed końcem "wiślacy" mieli piłkę, ale ich rzut był nieskuteczny. Goście skontrowali, mieli jeszcze rzut wolny, po rozegraniu którego tuż przed końcową syreną zdobyli gola.

10. Vive Targi II 1 0 24-40

W innych meczach: MOSiR Bochnia - Orzeł Przeworsk 30:18 (14:10), Grunwald Ruda Śl. - Juvenia Rzeszów 35:26 (17:11), AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Wanda Kra-ków 21:15 (11:7), Vive Targi II Kielce - KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 24:40 (8:20).

W następnej kolejce, 5-6 października: Bochnia - Wisła.