Wisła Sandomierz przegrała z Zawierciem

PK
Kamil Markiewicz
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Wisła Sandomierz przegrała z Viretem CMC Zawiercie 29:36 (9:18).

Sport Echo Dnia

Wisła: Skowron, Karasiński, Kołacz - Białkowski 10, Bakalarz 7, Werstler 3, Szklarski 3, Solon 2, Hubka 2, Teterycz 2, Osowski, Serafin, Wasiłek, Kubisztal, Dusak.

Sandomierzanie dobrze zaczęli mecz ze spadkowiczem z pierwszej ligi, w ósmej minucie prowadzili 4:3. Niestety, od tej pory źle zaczęło się dziać z grą Wisły, co wymusiła twarda, agresywna gra rywali. Do 21 minuty gospodarze zdobyli tylko trzy bramki, przy jedenastu zawiercian.

Na drugą połowę trener Adam Węgrzynowski dokonał korekt w ustawieniach obrony i ataku i przyniosło to dobry efekt. Straty z pierwszej połowy były jednak zbyt duże.