Wisła Sandomierz wygrała z Politechniką Świętokrzyską

Redakcja
Wisła Sandomierz wygrała z Politechniką Świętokrzyską w meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Wisła **Sandomierz 19:25 (9:12)**

AZS: Smagór, Godzwon, Foks - Kamys 4, Zdrojkowski 3, Lenty 1, Kwieciński 1, Nowakowski 1, Rączka 2, Kuraś 3, Glita 4, Żaba-Żabiński, Pluciński, Banach, Nowak, Kurek.
Wisła: Skowron, Tenderenda - Kutek 4, Kuraś 2, Drzymalski 1, Werstler 2, M. Sadecki 3, Wiącek 6, Białkowski 4, Pawelczyk 3, Szklarski, Anwajler, Guz, J. Sadecki.

Derby województwa świętokrzyskiego upływały pod znakiem obrony. Po dwudziestu minutach obie drużyny rzuciły tylko po 5 bramek. Gospodarze ostatni raz na prowadzeniu byli minutę później, kiedy prowadzili 6:5. Potem cztery gole z rzędy zdobyli sandomierzanie, którzy już do końca spotkania utrzymywali niewielkie prowadzenie. Na trzy minuty przed zakończeniem spotkanie zespół Adama Węgrzynowskiego prowadził już 23:17.