WOŚP 2019 Bogoria. Wielka mobilizacja mieszkańców

  WOŚP 2019 Bogoria. Wielka mobilizacja mieszkańców

  sw

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Wolontariuszki : Diana, Madzia, Marta, Maja i Weronika już przygotowują orkiestrowe puszki na wielki finał. Na licytację w Bogorii trafią przygotowano
  1/5
  przejdź do galerii

  Wolontariuszki : Diana, Madzia, Marta, Maja i Weronika już przygotowują orkiestrowe puszki na wielki finał. Na licytację w Bogorii trafią przygotowano prawdziwe cuda, w akcję zaangażowało się mnóstwo osób - mieszkańców, przedsiębiorców, strażaków.

  W niedzielę 13 stycznia 27.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcję w Bogorii zaangażowały się prawdziwe tłumy, będzie moc niezwykłych gadżetów do wylicytowania!
  W dniu 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej, 13 stycznia 2019 sztab działający w Domu Kultury w Bogorii będzie czynny w godzinach od 09.00 do 20.00. Do kwestowania w dniu finału zgłosiło się 20 wolontariuszy.

  Program Sztabu przewiduje od godziny 09:00 do 19:30 – zbiórkę do puszek na terenie gminy Bogoria, od godziny 17:30 – licytację podarowanych na cele Orkiestry przedmiotów, prac plastycznych, słodyczy, rękodzieła, usług, gadżetów Orkiestry oraz wielu innych niespodzianek. Licytacja odbędzie się w sali widowiskowej Domu Kultury w Bogorii.

  - Zachęcamy do licytacji przesłanych przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gadżetów są to między innymi: koszulki z nadrukiem Fundacji w rozmiarach dla dorosłych i dla dzieci w kolorze czarnym i czerwonym oraz body niemowlęce, poza tym kalendarze kieszonkowe, kalendarze ścienne, breloki, nakładki na tablice rejestracyjne z logo Orkiestry, zestaw - maseczka do udzielania pierwszej pomocy, wyjątkowy żółty budzik, bawełniana torba – wylicza szef Sztabu, Ewa Kochanowska. Wyjaśnia, że dzieci wykonały specjalnie na licytację własnoręcznie pieczone i dekorowane pierniki w kształcie serca, które wyglądają jak małe dzieła sztuki.

  - Z lokalnych sklepów otrzymujemy słodycze, talony na pizzę do Pizzerii. Będzie również rękodzieło lokalnych artystek – serwety szydełkowe, wyroby bibułkowe, haftowane obrazki, bombki z materiału, Afrykanki z papierowej wikliny, rękodzieło od Seniorów z Domu Pomocy Społecznej w Pęcławicach Górnych. Otrzymaliśmy także talony na usługi w salonach fryzjerskich i w salonach kosmetycznych. Talony na usługi w zakładach wulkanizacyjnych. Mamy również podarowaną łopatę do odśnieżania, co jest obecnie na czasie. Dostaliśmy spory asortyment ze sklepów odzieżowych, w tym rajstopy, rękawiczki, szale. Od Ochotniczej Straży pożarnej z Bogorii mamy kalendarze ścienne i kieszonkowe. Otrzymaliśmy również sporo praktycznych kosmetyków. Do soboty z pewnością wiele ciekawych przedmiotów jeszcze do nas do Sztabu dotrze. Liczymy , że chętnych do licytacji nie braknie i wszyscy będą się świetnie bawić – uśmiecha się Ewa Kochanowska.

  Zobacz galerię


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Nie wiesz z kim pójdziesz na studniówkę? Skorzystaj z naszego generatora studniówkowego!


  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Jest droższe niż myślisz!  Co nas wkurza w zimie na polskich drogach?  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy skierowanych do Polaków
  One urodzą w 2019. Indzie nowe baby boom  Co wiesz o prowadzeniu auta zimą? Quiz

  ZOBACZ TAKŻE: FLESZ. Przemoc w rodzinie

  Źródło:vivi24

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo