Wygrana KSSPR Końskie z Siódemką Miedzią Legnica

PK
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie wygrało z Siódemką Miedzią Legnica.

KSSPR Końskie – Siódemka Miedź Legnica 25:23 (9:8)

KSSPR: Wnuk, Szot, Kucharczyk – M. Napierała 1, Jakubowski 3, Walewski 1, Maleszak, Bernacki, Pilarski, Rurarz 3, Mastalerz 10 (3), T. Napierała 4, Gasin 1, Smołuch 2.

Po ciekawym wyrównanym meczu konecczanie zainkasowali komplet punktów. W pierwszej połowie obie drużyny grały świetnie w obronie i padło tylko 17 bramek. Jednak niemal cały czas na prowadzeniu byli gospodarze.

W 32 minucie, po dwóch golach Tomasza Napierały KSSPR odskoczyło na 11:8, a w 36 zespół z Końskich wygrywał 14:9. Z dobrej strony w tym okresie pokazał się Artur Rurarz. Przez cały mecz skuteczny był Patryk Mastalerz. Legniczanie jeszcze kilka razy zbliżali się na różnicę jednego gola (45 min 16:15, 54 - 21:20), ale nasi szczypiorniści odpierali te ataki. W 57 minucie było 24:20 i zwycięzca meczu był znany.