Wygrana piłkarzy ręcznych Vive Targi II Kielce nad Juvenią Rzeszów

/PK/
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Vive Targi II Kielce wygrało z Juvenią Rzeszów.

Vive Targi II Kielce - Juvenia Rzeszów 36:33 (19:16).

Vive Targi II: W. Świąder, Bilewski - Zagożdżon 1, Bąk 1, Fąfara 2, Szafarczyk 2, Kusal 6, Seweryn 4, B. Świąder 1, Bernacki 1, M. Nowak 4, Janus 1, Piechnik 5, Budziosz 4, S. Nowak, Wołowiec 4.

Goście przyjechali do Kielc w zaledwie 11-osobowym składzie, ale długo stawiali opór. Kielczanie dobrze zaczęli mecz i w 7 minucie prowadzili 5:1. Ale po kolejnych siedmiu już przegrywali 7:8, a w 20 minucie aż 9:14. Od tego momentu drużyna trenera Pawła Tetelewskiego rzuciła sześć bramek z rzędu, a ostatnie 10 minut pierwszej połowy wygrała 10:2.

Po przerwie gospodarze nadal grali nierówno i w 40 minucie był remis 23:23. Emocje były prawie do końca, bo nasz zespół nie mógł wypracować większej przewagi niż czterobramkowa, a w 57 minucie wygrywał tylko 33:32.

1. Chrzanów 11 20 372-293
2. KSZO ODLEWNIA 11 20 396-285
3. Bochnia 11 17 356-281
4. Grunwald 11 12 329-321
5. WISŁA 11 10 302-313
6. POLITECHNIKA 11 10 284-287
7. Wanda 10 8 256-262
8. VIVE TARGI II 11 6 346-397