Wygrana piłkarzy ręcznych Wisły Sandomierz

/PK/
Kamil Markiewicz
W meczu pierwszej kolejki drugiej ligi piłkarzy ręcznych, zwycięstwo odniosła sandomierska Wisła.

Wisła Sandomierz - MOSiR Bochnia 33:30 (15:13)

Wisła: Skowron, Soński, Tenderenda - Kutek 3, Kuraś 1, Drzymalski 6, Szklarski 1, Anwajler 2, Werstler 2, Semik 3, Wiącek 10, Pawelczyk 3, Kozdroń 2.

Sandomierzanie kontrolowali ten mecz, prowadząc dwiema, trzema bramkami, poza dwoma momentami - w 33 minucie goście, wykorzystując kary "wiślaków", doprowadzili do remisu 16:16 oraz w 55 minucie, gdy zdobyli trzy bramki z rzędu i było tylko 30:29. W tym drugim przypadku gospodarze odpowiedzieli dwoma golami i uspokoili sytuację. - Sporo walki, sporo biegania, ale i sporo błędów szczególnie w obronie, czyli jak zwykle na początku sezonu - podsumował mecz trener Wisły, Adam Węgrzynowski.

W innych meczach: MKS Biłgoraj - Vive Tauron II Kielce 29:39 Wanda Kraków - Zagłębie Sosnowiec 23:22 (13:11), AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Orzeł Przeworsk - przełożony na 15 października, pauzował Grunwald Ruda Śl.

POLITECHNIKA 0 0 0-0

W następnej kolejce, 11-12 października: Politechnika - Vive Tauron II, pauzuje Wisła.