Wygrana rezerw PGE VIVE w Krakowie

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Krakowiak Szkoła Gortata Kraków przegrał z PGE VIVE II Kielce.

Krakowiak Szkoła Gortata Kraków – PGE VIVE II Kielce 24:33 (13:20)

PGE VIVE II: Kijewski, Spytek - Wołowiec 4, Szyc 2, Bysiak 4, Kubicki 1, Grudzień 2, Krawczyk 3, Matuszewski 1, Stępnik 4, B. Mazur, P. Mazur, Włodarski 6, Pawlik 6, Filipowicz.

Bezproblemowe zwycięstwo kielczan, którzy otworzyli mecz 4:0, a w 10 minucie wygrywali 7:2. W drugiej połowie przewaga drużyny trenera Pawła Tetelewskiego sięgała 10 bramek i byłaby wyższa, ale w końcówce sporo pograli rezerwowi.