Wygrane sparingi Partyzanta i Neptuna

/dor/
Dobre zmiany Krystiana Jaworskiego i Michała Nowackiego w zespole z Końskich

Nasze drużyny piłkarskie rozegrały kolejne mecze kontrolne. Neptun Końskie wygrał ze Spartakusem Daleszyce 4:0, a Partyzant Radoszyce pokonał Wicher Miedziana Góra 2:0.

W wygranym 2:0 sparingu Partyzanta Radoszyce z Wichrem Miedziana Góra na listę strzelców wpisali się Łukasz Ubożak i Damian Kopyciński.

Partyzant wystąpił w składzie: Zieliński - Miśtal, Komisarski, Prus-Niewiadomski, Ubożak - Gołuch, Strzębski, Zagdan, Papros - Pastuszka, Kopyciński oraz Hajduk, Snoch, Opara, Nieszporek, Szymkiewicz, Chojnecki.

Neptun Końskie wygrał natomiast ze Spartakusem Daleszyce 4:0 (0:0), po dwie bramki zdobyli Krystian Jaworski i Michał Nowacki. Konecki zespół wystąpił w składzie: Rybiński - Dymiński, Majchrzak, Radwański, Skoczylas - Wojna, Hajduk, Kluska, Banachowicz - Cieślik, Pilarski oraz Sękowski, Rudnik, Kwiecień, Kosik, Jaworski, Nowacki.

- W przerwie była rozmowa o postawie naszych napastników. Przyniosło to efekty. W drugiej połowie weszli Jaworski i Nowacki. Zdobyli po dwie bramki i zapewnili nam zwycięstwo w tym sparingu - powiedział Krzysztof Dziubel, trener piłkarzy Neptuna.