Wyniki III ligi świętokrzysko-małopolskiej (wideo, zdjęcia)

SAW, PK, JKM, Mjr, Robert Kaczmarek, KAR
Na zdjęciu fragment meczu Korona II Kielce - Glinik/Karpatia Gorlice.
Na zdjęciu fragment meczu Korona II Kielce - Glinik/Karpatia Gorlice. Fot. K. Markiewicz
W III ligowym meczu piłkarskim Lubrzanka Kajetanów pokonała Neptuna Końskie 2:0 (1:0).

Gole dla gospodarzy strzelali w 32 minucie Michał Staszewski oraz w 75 minucie Michał Bracha.

Korona II Kielce - Glinik/Karpatia Gorlice 3:0 (1:0)

Gole dla kielczan zdobył Łukasz Cichos w 10 i 65 minucie oraz Michał Michałek w 83 minucie.

Wierna Małogoszcz - Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)

Gola dla Wiernej strzelił w 90 minucie Piotr Pawłowski.

Wierna: Pedrycz, Pawłowski, Bień, Gołąbek, Piotrowski, Kita (71` Hajduk), Kwaśniewski, Grzyb, Drej (87` Foksa), Kowalski (85` Kleszcza), Miernik (90+2` Trybek).

Bramka dla gospodarzy padła z rzutu wolnego, futbolówka odbija się po koźle przed bramkarzem.

Granat Skarżysko - Hutnik Kraków 0:3 (0:1)

Gole dla gości zdobywali Paweł Kępa w 42 minucie i Dawid Chylaszek 67 i 75 minucie.

Czarni Połaniec - LKS Nieciecza 1:1 (0:0)

Gości w 55 minucie wyszli na prowadzenie po golu zdobytym przez Andrzeja Wójcika. Remis dla Czarnych uratował w 82 minucie Rafał Mikoda.

Mecz mógł się podobać, toczony był w szybkim tempie, szczególnie na początku. Goście mocno atakowali ale dobrze w bramkce Czarnych spisywał się Daniel.

Garbarnia Kraków - Orlicz Suchedniów 2:0 (0:0)

Gole: Dariusz Kuźma w 52 minucie i Adam Przeniosło w 54 minucie.

Pogoń Staszów - Unia Tarnów 0-2 (0:2)

W 35 minucie pierwszą bramkę dla gości strzelił Piotr Drozdowicz a w 44 minucie karnego pewnie egzekwował Konrad Fryś. W 72 minucie drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną otrzymał bramkarz Wójcik za faul na 18 metrze i Pogoń kończyła mecz w "10".

Dalin Myślenice - Naprzód Jędrzejów 1:0 (1:0)

Jedynego gola już w 9 minucie strzelił Rafał Drobny.