Wysoka porażka piłkarzy ręcznych Wisły Sandomierz

Redakcja
W meczu drugiej ligi, piłkarze ręczni Wisły Sandomierz przegrali w Rudzie Śląskiej z Grunwaldem różnicą 10 bramek.

Grunwald Ruda Śląska - Wisła Sandomierz 37:27 (17:14)

Wisła: Skowron, Tenderenda - Białkowski 3, Kutek 6, Teterycz, Szklarski 7, Anwajler, Werstler 2, Guz, Senik 2, Wiącek 6, Pawelczyk 1, Kozdroń, Bakalarz.

Pierwsza połowa była wyrównana, w 27 minucie Wisła wyszła na prowadzenie 14:13, ale do przerwy już tylko traciła bramki. O pokaźnych rozmiarach przegranej sandomierzan zadecydowała końcówka meczu. Jeszcze w 52 minucie Grunwald wygrywał 29:25, ale nasz zespół dał sobie rzucić pięć bramek z rzędu. Wisła oddawała rzuty z nieprzygotowanych pozycji, a rywale kontrowali.