Za nami 70 Indywidualne Mistrzostwa Polski w wędkarstwie rzutowym w Pińczowie. Sukcesy reprezentantów województwa świętokrzyskiego

Bartosz Wartałowicz
Wędkarze ze świętokrzyskiego z medalami na 70 edycji Mistrzostw Polski w wędkarstwie rzutowym. Archiwum
W Pińczowie odbyła się 70 edycja Mistrzostw Polski w wędkarstwie rzutowym. W zawodach wystartowało 6 zawodników, reprezentujących województwo świętokrzyskie.

W Pińczowie odbyły się 70 Mistrzostwa Polski w Castingu. Medale naszych wędkarzy

W składzie reprezentacji PZW Okręgu w Kielcach, którzy również reprezentują barwy WKS Kiełb Brody i należą do Koła PZW w Brodach znalazło się 6 zawodników: Nikola Serafin, Lena Dwojak, Donata Żelazowska, Wojtek Niwicki, Paweł Kita i Jan Kita.

Nikola Serafin zdobyła dwa medale w: trójboju spinningowym juniorek i pięcioboju spinningowym juniorek. Lena Dwojak zdobyła swój pierwszy medal w wędkarstwie rzutowym plasując się na 3 miejscu pięcioboju spinningowym juniorek.
Ostatnie dwa medale dla Gminy Brody w konkurencjach multiplikatorowych w kategoriach seniorskich zdobyli: Donata Żelazowska, która została wicemistrzostwo Polski i Paweł Kita, który uplasował się na 3 miejscu.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?