Zabrakło im czasu. Relacja z meczu Puszcza Niepołomice - Juventa Perfopol Starachowice 2:1

dor
Piłkarze Juventy Perfopol Starachowice zagrali w Niepołomicach bez Karola Dreja, lidera drugiej linii, i ulegli gospodarzom 1:2.

Arkadiusz Bilski, trener Juventy:

- Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie zagraliśmy słabo, straciliśmy dwie bramki po stałych fragmentach gry. Po przerwie przejęliśmy inicjatywę, strzeliliśmy kontaktowego gola, ale na wyrównanie zabrakło, niestety, czasu.

Niedzielne spotkanie lepiej zaczęli gospodarze. W 21 minucie Krzysztof Kusia zaskoczył Tomasza Wróblewskiego strzałem z rzutu wolnego. W 29 minucie było już 2:0. Kusia dośrodkował w pole karne, do piłki najwyżej wyskoczył Łukasz Cichy i zdobył drugą bramkę dla gospodarzy.

Po przerwie inicjatywę przejęła Juventa. Podopieczni Arkadiusza Bilskiego częściej byli w posiadaniu piłki i starali się odwrócić losy spotkania. W 53 minucie Dariusz Anduła strzelił nad poprzeczką, a dziesięć minut później jego uderzenie obronił doświadczony Tomasz Kwedyczenko. W 69 minucie z rzutu wolnego strzelał Bartłomiej Gołasa, bramkarz Puszczy wybił piłkę przed siebie, poradził sobie też z dobitką Łukasza Gruszczyńskiego. Dobra gra Juventy została nagrodzona w 78 minucie. Łukasz Pyszczek podał do Gruszczyńskiego, a ten ładnym strzałem zaskoczył Kwedyczenkę. Na wyrównanie Juvencie zabrakło czasu.