Zasiedli w fotelu lidera - druga wygrana Nowin w II lidze futsalu

/dor/
Zasiedli w fotelu lidera - druga wygrana Nowin w II lidze futsalu Fot. Dorota Kułaga
Futsal Nowiny, po dramatycznym meczu, wygrał w trzeciej kolejce z Góralem Tryńcza 4:3 i został liderem II Polskiej Ligi Futsalu.

Futsal Nowiny - Góral Tryńcza 4:3 (1:1), Dominik Szymkiewicz, Miłosz Stawiak, Damian Król, Marcin Lasota - Marcin Brodawski 2, Piotr Misiąg.

Nowiny: Sebastian Dobrodziej, Paweł Jugo - Marcin Lasota, Dominik Szymkiewicz, Piotr Lichota, Mateusz Wójtowicz, Damian Król, Mateusz Łabęcki, Michał Łabęcki, Emil Lurzyński, Miłosz Stawiak, Kamil Kowalski.

-To był dla nas ciężki mecz. W pierwszej połowie zdecydowanie przeważaliśmy, ale zawodziła skuteczność. W drugiej połowie przy stanie 3:3 przez dwie minuty graliśmy w osłabieniu. Udało się przetrwać ten trudny moment, a półtorej minuty przed końcem spotkania zdobyliśmy zwycięską bramkę - powiedział Michał Panas, trener Futsalu Nowiny. Dzięki tej wygranej jego podopieczni zasiedli na fotelu lidera.

W innych meczach: Heiro Rzeszów - Fair Play Mielec 9:5, Tomy Więcpol Futsal Team Stobierna - MFK 99 Grajów 2:3. Pauzował AZS Lublin.

W następnej kolejce, niedziela, 14 listopada: Fair Play Mielec - UKS Futsal Nowiny (godz. 19).