Zawodnicy UKS Żaczek Połaniec wzięli udział w Halowych Mistrzostwach Polski do lat 18 i 20. Jakub Tałaj zajął 5 miejsce na 600 metrów

Bartosz Wartałowicz
Dobre starty biegaczy UKS Żaczka Połaniec w Halowych Mistrzostwach Polski.
Dobre starty biegaczy UKS Żaczka Połaniec w Halowych Mistrzostwach Polski. UKS Żaczek Połaniec
Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Żaczek Połaniec rozpoczęli na dobre sezon halowy. Najpierw wystąpili na zawodach w Rzeszowie, a ostatnio wzięli udział w Halowych Mistrzostwach Polski U-18 i U-20. Biegacze z powiatu staszowskiego mogą być zadowoleni ze swoich rezultatów.

Biegacze UKS Żaczka Połaniec z dobrymi wynikami na Halowych Mistrzostwach Polski we Wrocławiu

Bardzo dobrze spisał się przede wszystkim Jakub Tałaj z rocznika 2007, który startował w biegu na 600 metrów. Zaledwie 16-letni biegacz awansował do finału biegu i zajął ostatecznie 5 miejsce. Na dystansie 3000 metrów pokazał się Igor Szydłowski, który do mety dobiegł 7, a w biegu na 1500 metrów 8 miejsce zajął Karol Bąk.

Zobaczcie medalistów Halowych Mistrzostw Polski z województwa świętokrzyskiego.