Zawodniczka Guliwera zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski kadetek w sumo [ZDJĘCIA]

dor
Dominika Śniada po bardzo wyrównanych walkach w kategorii do  50 kilogramów wywalczyła trzecie miejsce, zdobywając tym samym brązowy medal. Obok trener Karol Kucharczyk.
Dominika Śniada po bardzo wyrównanych walkach w kategorii do 50 kilogramów wywalczyła trzecie miejsce, zdobywając tym samym brązowy medal. Obok trener Karol Kucharczyk. Fot. Archiwum klubu
W dniach 3-4 października w Pyrzycach odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów w sumo.

Zawodniczka Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego Guliwer Dominika Śniada po bardzo wyrównanych walkach w kategorii do 50 kilogramów wywalczyła trzecie miejsce, zdobywając tym samym brązowy medal.

Kolejną zawodniczką, którą wywalczyła punktowane miejsce jest Klaudia Hajdenrajch po bardzo ciężkich walkach w kategorii open doszła do strefy walk o medale zajmując 5 miejsce.