Zobacz środowe wyniki meczów IV ligi piłkarskiej

dor, jkm, kaj
W środę odbywają się mecze 25. kolejki świętokrzyskiej IV ligi piłkarskiej. Sprawdź wyniki.

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

Sport Echo Dnia

Nida Pińczów - Alit Ożarów 1:2 (1:1)
Bramki: Konrad Ciacia 25 - Jakub Mażysz 18, Sebastian Rusak 75.
Alit: Żytniewski - Kończyk, Skrobisz, Niziołek, Kosno - Hołody (59. Nogaj), Rusak, Kilijański, Bełczowski - Mażysz (80. Cichocki).

Olimpia Pogoń Staszów - Wierna Małogoszcz 2:0 (0:0)
Bramki: Adrian Uniat 60, Adam Zawierucha 70.
Olimpia Pogoń: Marzec - Guz, Kula, Baczewski, Rozmysłowski (73. K. Fudalewski) - Franus, Uniat (80. Majewski), Tekiel (64. Kukiełka), Rzepa - Malec, Zawierucha.
Wierna: Gugulski - Kupczyk (46. Stalmasiński), Kołodziejczyk, Bała, Malinowski - Wijas (85. Miśta), Pawłowski, Czarnecki (46. Dudek), Krzyżyk (70. Bednarski) - Kraus (75. Gągorowski), Fryc.
-Zagraliśmy dobry mecz, mieliśmy więcej bramkowych okazji. Wygraliśmy zasłużenie. Cieszą kolejne trzy punkty - mówił Paweł Czaja, trener Olimpii Pogoń.
- Pierwsza połowa była wyrównana. Po przerwie Pogoń przejęła inicjatywę - powiedział Paweł Bień, trener Wiernej.

ŁKS Georyt Łagów - Nidzianka Bieliny 1:0 (0:0)
Bramka: Dawid Kołodziej 83 z karnego.
ŁKS: Szram – Bujakowski, Basąg, Piotrowicz, Świątek (89 Mikosa) – Żak (60 Boksiński), Kołodziej, Piotr Markowicz, Partyka (82 Kowalski) – Rusiecki (75 Pustuła), B. Malinowski.
Nidzianka: Bera – Banakiewicz (81 Arczewski), Boleń, Lis, B. Gawęcki – Kwiatek, Kobyłecki (75 Chlewicki), Kuzincow, W. Brożyna, A. Brożyna (70 Satro) – Pindral (75 Durlej).

Neptun Końskie - Czarni Połaniec 2:3 (1:3)
Bramki: Patryk Kwiecień 7, Piotr Piwowar 80 - Damian Skiba 8, 51, Maciej Witek 2.
Neptun: Herda – Dutkiewicz, Skalski, Szymoniak, A. Maciejewski – P. Gardynik (60 Skoczylas), Szymkiewicz, Armata, Kwiecień – Sroka (37 Krystian Kos), Piwowar.
Czarni: Reczek – Misztal, Witek, Bawor, Załucki – Miazga, Ryguła (82 Krępa), Meszek (90 Duda), Muniak (78 Trytek) – Skiba (70 Kamiński), Drapsa (55 Gębalski).
- Bardzo szybki mecz, pod znakiem dużej jakości piłkarskiej – podsumował Piotr Mazurkiewicz, trener Czarnych. Rzut karny dla gospodarzy w 44 minucie zmarnował Piotr Gardynik, jego strzał obronił Marcin Reczek.

Kamienna Brody - Łysica Bodzentyn 2:1
Bramki: Patryk Nowak 8, 11 - Mirosław Kalista 81.
Kamienna: Dymanowski - Praga, Świątek, Wróbel, Gajewski - Kidoń, Dziewięcki, Macieczak, Jedlikowski - Nowak (58. Soboń), Tymoszuk.
Łysica: P. Chrzanowski - Kowalski, Pietrzyk, D. Chrzanowski (56. Garbacz), Taler - Kalista, Gryz, Kołodziejski, Kaczmarek, Cielibała - Jaros.
- Filar bloku defensywnego Radosław Kardas, nie mógł wystąpić. Podobnie jak Grzegorz Zięba – mówił trener Kamiennej Marcin Wróbel, dla którego było to pierwsze spotkanie w podwójnej roli. Z konieczności Wróbel, obok Krzysztofa Świątka, musiał wystąpić na środku obrony.
Przyjezdnym nadzieje dał król strzelców z poprzedniego sezonu, a obecnie wicelider klasyfikacji strzelców IV ligi. - Po 11 minutach byliśmy w szoku, kiedy okazało się, że przegrywamy 0:2. Do przerwy chcieliśmy zdobyć choć jednego gola. W szatni padło wiele mocnych słów – stwierdził Krzysztof Trela, grający szkoleniowiec Łysicy, który tym razem nie mógł wystąpić z powodu żółtych kartek.

Naprzód Jędrzejów - Hetman Włoszczowa 5:1 (1:1)

Zdrój Busko Zdrój - Unia Sędziszów 2:1 (1:1)
Bramki: dla Zdroju Krystian Zaręba 3, Filip Rogoziński 55.
Zdrój
: Picheta - Florczyk, Radwański, Pietras - Zawadzki, Sinkiewicz, Stachura, Rogoziński - Dziubek (60. Piotrowski), Zaręba (80. Ciepliński), Kowalski (75. Sztuk).
-Zwycięstwo nie przyszło nam łatwo, Unia postawiła trudne warunki - powiedział Ireneusz Pietrzykowski, trener Zdroju.

GKS Nowiny - Moravia Morawica 4:1 (2:1)
Bramki: Jakub Olearczyk 6, 48, Patryk Matachowski 33, Łukasz Góral 68 - Kamil Kubicki 12.
GKS: P. Mech – Kwiatek, Stefański, Ślefarski – Szewczyk (69 Krzymieński), Cichoń, Matachowski (60 Wojtal), Bujak (76 Ł. Gągorowski), Boszczyk (82 K. Mech) – Góral, Olearczyk (85 Krężołek).
Moravia: Kuzia – Miszczyk, Detka, B. Młynarczyk, D. Wójcik – Ka. Kubicki, Woś (69 Kania) – W. Młynarczyk, Michał Zawadzki (46 Świderski), Ł. Kraj (46 Terech) – Grzegorski.
Ciekawe spotkanie, w którym kapitalnie na skrzydle poczynał sobie Karol Boszczyk – dwie asysty. Jakub Olearczyk strzelił dwa gole, a mógł więcej.

Lubrzanka Kajetanów - Partyzant Radoszyce 0:2 (0:0)
Bramka:Paweł Markowicz 66, Bartłomiej Papros 90+6.
Lubrzanka: Dudek – Cedro, Zawierucha, Czeneszkov, Zwierzyński – Gajos (70 Żak), A. Foks, B. Bęben, Skrzyniarz (80 Bożęcki), Gaj (46 Woźniak) – M. Bracha.
Partyzant: Kaszuba – Paweł Markowicz (90 Grudzień), Miśtal, T. Mazur, Papros – Kuba Kos (80 Dymek), Samburski (65 Nieszporek), Morgaś, Opara, Jaśkiewicz (89 Zawadzki) – Sosiński (70 Mac. Mazur).

Roma sprawi kolejną niespodziankę i pozbawi Liverpool finału? Czachowski: Będzie im bardzo trudno, ale, znając tych piłkarzy, jest ich na to stać