Zobacz wyniki środowych meczów świętokrzyskiej 4 ligi piłkarskiej

(DOR)
W środę, 23 maja, odbędą się dwa zaległe mecze w świętokrzyskiej czwartej lidze piłkarskiej. Zobacz wyniki, przeczytaj relacje.

Czarni Połaniec - Hetman Włoszczowa 7:1 (6:0)
Bramki: Paweł Meszek 2 z karnego, Konrad Misztal 6, Piotr Kamiński 7, 15, Damian Skiba 34, samobójcza 36, Arkadiusz Drapsa 49 - Marcin Jarmuda 63 z karnego.
Czarni: Kuszaj - Bawor, Załucki (60. Trytek), Meszek (46. Drapsa), Witek - Misztal, Kamiński (56. Muniak), Tetlak (46. Duda), Krępa - Skiba, Miśko (46. Gębalski).
- Do przerwy prowadziliśmy 6:0 i było już po meczu. W drugiej połowie w nasze szeregi wkradło się rozluźnienie i stąd taki wynik - powiedział Piotr Mazurkiewicz, trener Czarnych.

Partyzant Radoszyce - GKS Nowiny 3:1 (2:0)
Bramki: dla Partyzanta Bartosz Sosiński 22, Michał Miśtal 35, Karol Opara 80 - samobójcza 60.
Partyzant: Partyzant: Kaszuba - Pańczyk, Mazur, Miśtal, Markowicz - Dymek (13. Papros), Nieszporek, Opara, Jaśkiewicz (90. Szustak) - Sosiński (75. Zawadzki, 80. Grudzień), Kos.
GKS: P. Mech - Kwiatek, Ślefarski, Król (46. Bujak) - Boszczyk, Cichoń, Matachowski (46. Gągorowski), Góral (75. Krężołek), Szewczyk (75. K. Mech) - Wojtal, Olearczyk.
-Do 30 minuty walczyliśmy, później gospodarze uzyskali przewagę. Dla nas to jest ciężki czas, nie da się tułać po obcych boiskach, to wszystko wychodzi. To już jest takie oczekiwanie na koniec sezonu - powiedział Mariusz Ludwinek, trener zespołu z Nowin.