Zwycięstwo AZS Politechniki Świętokrzyskiej Effectora w Młodej Lidze siatkarzy

/SAW/
Przyjmujący kieleckiej drużyny Piotr Orczyk został wybrany MVP spotkania z Indykpolem AZS Olsztyn. Fot. Sławomir Stachura
Trwa dobra passa kieleckich siatkarzy w Młodej Lidze. W sobotę pokonali Indykpol AZS Olsztyn 3:2 i nadal plasują się w czołówce tabeli. To już czwarte zwycięstwo kielczan po pięciu kolejkach rozgrywek.

AZS Politechnika Świętokrzyska Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (22:25, 25:22, 25:15, 21:25, 15:7)

AZS Politechnika: Wolański, Bieniek, Orczyk, Lisowski, Wilczyński, Wacek, Tajer (libero) oraz Kuźdub (libero), Adamski, Sławnikowski, Plutka, Sobota

Mecz był bardzo zacięty i trwał godzinę i 45 minut i zaczął się od przegranego pierwszego seta. Ale w tym najważniejszym momencie, w tie breaku, to podopieczni trenera Mateusza Grabdy byli skuteczniejsi i wygrali zdecydowanie.

MVP spotkania został wybrany Piotr Orczyk.