Pierwsze punkty Świtu. Dwa mecze odwołane. Star rozbił Basztę

dor
W niedzielę dwa mecze nie odbyły się z powodu złego stanu boisk. A w sobotę efektowne zwycięstwo odniósł Star Starachowice, który pokonał Basztę Rytwiany 5:0.

GKS Górno - Stal Kunów 2:0 (2:0), Krzysiek 13, Radek 45.
GKS: Morawski - R. Kaleta, Krzysiek, K. Kaleta, Janus - Kumorowski (60 Filipczak), Czaja, Wąś, Kowalik - Sot (60 Cisak), Radek (55 Anioł).

Star Starachowice - Baszta Rytwiany 5:0 (2:0), Zięba 34, 53, Wójtowicz 17, P. Kot 52, Kończak 79.
Star: Myszka - Chodniewicz, Pocheć, Krawczyk, Michalczyk (70 Maliszewski) - Kwiecień (62 Kończak ), Mikos, Wójtowicz, Ochocki - Zięba (66 Markowski), P. Kot (62 Jezulin).

Świt Ćmielów - Kamienna Brody 3:2 (2:0), Furtowicz 20, 30, 88 - Wójcik 68, Soboń 79.
Świt: Kaczor - Koper, Buglewski, Zajda, Grabowski - Kmera, Czupryn, Świć (70 Swat), Szymkiewicz - Pawęzka (80 Ćwik, 90+1 Starzomski), Furtowicz .
Bohaterem meczu był Marcin Furtowicz, 25-letni napastnik gospodarzy, który zaliczył hat trick. -Bramki padły po składnych akcjach całej drużyny. Koledzy tak mi dogrywali, że nie wypadło nie strzelić - z zadowoleniem mówił Marcin Furtowicz. Jego drużyna zdobyła pierwsze punkty w tym sezonie.

Zryw Zbigniewice - Zorza Tempo Pacanów 0:1 (0:0), Skiba 73.
Goście od 38 minuty grali w "dziesiątkę", ponieważ czerwoną kartkę za faul taktyczny otrzymał Łukasz Kołek. Mimo to po przerwie zdobyli zwycięską bramkę - jej autorem był Sławomir Skiba.

Sokół Jachimowice - Agricola Łoniów 1:0 (1:0), Legwant 30.

Zdrój Busko-Zdrój - Piast Osiek, Wisła Nowy Korczyn - Piast Stopnica. Mecze zostały odwołane z powodu złego stanu boisk.

Najlepsi strzelcy: 5 - Kumor (Zdrój), 4 - Zięba (Star), 3 - Drozdowski (Piast S.), Furtowicz (Świt), Kot (Star), 2 - P. Bandura (Zdrój), Piotr Rajca (Piast S.), Synowiec, Wójcik (Kamienna), Jabłoński (Zorza), Jałocha (Stal).