Ósmy turniej tenisa stołowego w Zbydniowie

Redakcja
Jedna z walk na rakietki.
Jedna z walk na rakietki. Zdzisław Surowaniec
Zimowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zaleszanach odbył się w sobotę w Zbydniowie. Wzięło w udział 42 zawodników w trzech kategoriach wiekowych.

W kategorii do lat 14 pierwsze miejsce zajął Jakub Kucharczyk z Majdanu Zbydniowskiego, drugie Maciej Czernecki ze Zbydniowa, a trzecie miejsce - Cezary Myszka z Pilchowa. W kategorii wiekowej 15-18 lat pierwsze miejsce zajął Rafał Latawiec z Wólki Turebskiej, drugie - Sylwester Skrzypek z Wólki Turebskiej, a trzecie Kamil Kucharczyk z Majdanu Zbydniowskiego.

W kategorii wiekowej powyżej 18 lat pierwsze miejsce (kolejny rok) zdobył Krzysztof Grabiec ze Stalowej Woli, drugie - Paweł Kos z Krawców, a trzecie Krzysztof Aktyl z Majdanu Zbydniowskiego.

- Zwycięzcom gratuluję, a wszystkim dziękuję za udział. Szczególne podziękowania dla pana Jerzego Krajanowskiego, dyrektora szkoły podstawowej w Zbydniowie za udostępnienie sali gimnastycznej - powiedział organizator Sebastian Nabrzeski, sekretarz gminy. - Turniej odbył się już po raz ósmy i jak widać nie traci na popularności. A kolejny już za rok - zapowiedział.