Nauczyciel na Medal w regionie radomskim. Na gali...

  Nauczyciel na Medal w regionie radomskim. Na gali nagrodziliśmy najlepszych pedagogów w kilku kategoriach [DUŻO ZDJĘĆ, WIDEO]

  mk

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Nauczyciel na Medal w regionie radomskim. Na gali nagrodziliśmy najlepszych pedagogów w kilku kategoriach [DUŻO ZDJĘĆ, WIDEO]
  1/81
  przejdź do galerii

  ©Tadeusz Klocek

  We wtorek w hotelu Aviator w Radomiu odbyła się Gala Plebiscytu Nauczyciel na Medal. Nagrodziliśmy nauczycieli w etapie powiatowym w kategoriach: nauczyciel klas 1-3, klas 4-8 i gimnazjum oraz szkół ponadpodstawowych. Była również kategoria Szkoła Roku oraz po raz pierwszy - Nauczyciel akademicki.  Na początku przed przybyłymi gośćmi wystąpiło Trio akordeonowe Accordion for World ze Szkoły Muzycznej imienia Oskara Kolberga w Radomiu, które odnosi wiele międzynarodowych sukcesów. Prowadzący Wojciech Szymański z radia Eska zdradził, że grupa niebawem wyjeżdża do Australii na festiwal.

  Następnie głos zabrał dyrektor radomskiego Echa Dnia Sławomir Baćkowski. Zaznaczył, że w tym roku plebiscyt był rekordowy. - Zgłosiło się ponad 400 nauczycieli i ponad 140 szkół. To mówi samo za siebie. Na Gali obecny był również wicemarszałek Senatu Adam Bielan. - To zawód, który wymaga dużego poświęcenia. Nauczyciel wpływa na rozwój każdego człowieka. Gratuluję tym, którzy byli nominowani i tym, którzy wygrali.

  Podczas Gali wyłoniliśmy zwycięzców w regionalnych kategoriach. Katarzyna Starnawska z Publicznej Szkoły Podstawowej numer 29 w Radomiu zwyciężyła w kategorii klas 1-3. - Moja praca to kontakt z dziećmi, którzy dopiero zaczynają naukę. Ważne jest, by zachęcić ich do poznawania świata i uczenia się również przez zabawę- mówiła nam.

  CZYTAJ KONIECZNIE: Nauczyciel na medal w Radomiu. Katarzyna Starnawska zawsze ma dla uczniów uśmiech i dużo cierpliwości

  Katarzyna Starnawska - I miejsce w kategorii klas I-III  Monika Witkowska ze szkoły numer 23 to zwyciężczyni w kategorii klas 4-8 I gimnazjalnych. - Praca sprawia mi ogromną satysfakcję zwłaszcza gdy mogę obserwować jak uczniowie rozwijają się. Ta nagroda niesie ze sobą ciężar odpowiedzialności za dalsze nauczanie - przyznała.

  CZYTAJ KONIECZNIE: Nauczyciel na medal w Radomiu. Monika Witkowska: "Nie mogę zawieźć zaufania uczniów"

  Monika Witkowska - I miejsce w kategorii klas IV-VIII i Gimnazjum  Adriana Gawęda odebrał nagrodę Nauczyciela na medal w regionie w kategorii szkół ponadpodstawowych. Na co dzień uczy matematyki w XIII liceum W Radomiu. - Ten przedmiot nie jest trudny, trzeba to sobie wyrzucić z głowy i pracować systematycznie. Nagroda jest wielkim zaszczytem zarówno do mnie jak i szkoły, zwłaszcza że przed dwoma laty została przekształcona na liceum.

  CZYTAJ TAKŻE: Nauczyciel na medal w Radomiu. Adriana Gawęda: matematyka nie jest ani trudna, ani nudna

  Adriana Gawęda - I miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych  Nauczycielem akademickim została doktor Iwona Gryz z UTH w Radomiu. Przygotowuje studentów do pracy nauczyciela języka angielskiego. - Ci ludzie są na początku swojej ścieżki zawodowej, ale i tak trzeba ich pokierować i pomóc - zdradziła nam.

  Iwona Gryz - I miejsce w kategorii nauczyciel akademicki  Szkoła Roku to Publiczna Szkoła Podstawowa imienia Stefana Grota Roweckiego w Wysokiej.

  Tuż po uroczystej Gali odbył się bankiet podczas którego laureaci kosztowali różnorakich smakołyków. Wszyscy opuszczali hotel Aviator w szampańskich nastrojach.

  Zobacz galerię

  Poznaj laureatów  Szkoła na Medal. Która placówka została "Szkołą Roku" w regionie radomskim?

  Poznaj zwycięzców w kategorii "Nauczyciel klas 1-3"

  Poznaj zwycięzców w kategorii "Nauczyciel klas 4-8 i gimnazjum"

  Poznaj zwycięzców w kategorii "Nauczyciel szkół ponadpodstawowych"

  Poznaj zwycięzców w kategorii "Nauczyciel akademicki"

  Zobacz też wyniki etapu powiatowego plebiscytu Nauczyciel na Medal:

  KLIKNIJ i wybierz kategorię:

  Nauczyciel klas I-III
  Nauczyciel klas IV-VIII i gimnazjum
  Nauczyciel szkoły ponadpodstawowej


  MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
  Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
  PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA radom@echodnia.eu lub Facebook.

  Łukash zagrał w radomskim klubie Explosion. Zobacz zdjęcia z imprezy!

  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Top 10 restauracji w Radomiu według portalu TripAdvisor. Gdzie dobrze zjesz?
  Rejestr pedofilów i gwałcicieli ZDJĘCIA NAZWISKA


  Przestępcy z regionu radomskiego. Oni są poszukiwani przez policję [ZDJĘCIA, LISTY GOŃCZE - część I]


  Przestępcy z regionu radomskiego. Oni są poszukiwani przez policję [ZDJĘCIA, LISTY GOŃCZE - część II]

  QUIZ.
  Jesteś fanem zespołu IRA? Sprawdź, jak dobrze znasz grupę!

  QUIZ. Co Ty wiesz o zespole Playboys?
  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki

  Wideo