Zamknij

Echo Dnia

Ruszyła Galeria Korona w Kielcach. Zobaczcie jak ludzie ruszyli na zakupy [WIDEO, ZDJĘCIA]

We wtorek, 4 maja, po półtoramiesięcznej przerwie, działalność niemal w pełnym zakresie wznowiła Galeria Korona Kielce. Już w pierwszych godzinach po

Dawid Łukasik

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/34] Następne

Ruszyła Galeria Korona w Kielcach. Zobaczcie jak ludzie ruszyli na zakupy [ZDJĘCIA]We wtorek, 4 maja, po półtoramiesięcznej przerwie, działalność niemal w pełnym zakresie wznowiła Galeria Korona Kielce. Już w pierwszych godzinach po otwarciu na zakupy przyszło bardzo wiele osób. Na wszystkich poziomach parkingu i sklepów w Galerii Korona ruch od rana we wtorek był duży. Wielu klientów spotkać można było w otwartych po długiej przerwie sklepach odzieżowych, obuwniczych, ze sprzętem RTV i AGD, artykułami sportowymi czy z zabawkami.

Maseczki, dezynfekcja i ograniczenie liczby klientów to obecnie podstawowy wymóg. - Od wtorku, 4 maja, działamy zgodnie z wytycznymi w pełnym reżimie sanitarnym. Otwierają się sklepy, które od 20 marca były nieczynne, ale nadal jedzenie jest serwowane tylko na wynos, nie działa kino oraz fitness. Godziny pracy galerii, czyli9-21, pozostają bez zmian - mówi Michał Góźdź, dyrektor do spraw marketingu z Galerii Korona Kielce.

Galerie handlowe działają z nowym limitem – co oznacza jednego klienta na 15 metrów kwadratowych.

>>> CO SIĘ DZIEJE W GALEII KORONA? ZOBACZ WIĘCEJ NA KOLEJNYCH ZDJĘCIACH <<<

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy