1. liga piłkarzy ręcznych. Zapora nie do przebicia. Nieskuteczne KSSPR Końskie zakończyło sezon porażką

Archiwum
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie przegrało z Olimpią Medex Piekary Śląskie.

KSSPR Końskie - Olimpia Medex Piekary Śl. 25:26 (13:15)
KSSPR: Szot - P. Napierała 2, Woś 1, W. Sękowski 2, Kozłecki, Ł. Sękowski 5, B. Sękowski 4 (2), Rurarz 2, Kubała 6, Stępień 1, P. Matyjasik 2 (1), Słonicki.

KSSPR Końskie zakończył sezon porażką i z 26 punktami zajął siódme miejsce w rozgrywkach. W konfrontacji z Olimpią Medex konecczanom zabrakło przede wszystkim skuteczności, do czego w dużej mierze przyczynił się mający w CV kilkanaście sezonów w PGNiG Superlidze bramkarz Olimpii, Sebastian Zapora.

Lepiej zaczęli mecz goście, którzy w 10 minucie prowadzili 6:2. Drużynie trenera Michała Przybylskiego wystarczyły jednak cztery minuty, aby doprowadzić do wyrównania (8:8). Druga faza pierwszej połowy znów należała do gości.

W drugiej połowie gospodarze wzięli się do odrabiania strat. Od stanu 14:18 w 34 minucie zdobyli pięć bramek z rzędu i w 44 minucie wygrywali 19:18. Spotkanie już do końca było zacięte i prowadzenie zmieniało się kilka razy. W 52 minucie KSSPR wygrywało 23:22, ale Olimpia miała serię trzech trafień, co zadecydowało o jej wygranej. W ostatnich minutach meczu nasi szczypiorniści przegrali kilka pojedynków z bramkarzem z Piekar.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: