2. liga piłkarzy ręcznych. Świetny mecz i wysoka wygrana SMS ZPRP II Kielce w Bochni

W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, MOSiR Bochnia przegrał z SMS ZPRP II Kielce.

MOSiR Bochnia - SMS ZPRP II Kielce 27:40 (13:20)

SMS ZPRP II: Ałaj, Kaczmarczyk - Leśniak 1 (1), Czekaj 3, Kosiba, Pacuła 6 (2), Bączek 7, Głuszczenko 6 (1), Graczyk 5, Ruhnke 9 (1), Rosowski 1, Domagała 2.

Kielczanie rozegrali bardzo dobry mecz i wysoko wygrali na terenie wyżej notowanego dotąd rywala. Od początku bochnianie nie mogli sobie poradzić z ruchliwymi zawodnikami SMS, którzy bez problemów dochodzili do pozycji rzutowych i wykorzystywali je. Sporo bramek drużyna trenera Mariusza Jurasika zdobywała też po dobrych akcjach obronnych i kontratakach. W 5 minucie goście prowadzili 4:1, w 10 - 7:2.

Obraz gry zmienił się nieco około 40 minuty. Bochnianie na moment przestali popełniać błędy i zaczęli powoli odrabiać straty - w 48 minucie było 23:27. Ale SMS odpowiedziała w druzgocący sposób - zdobywając siedem bramek z rzędu (pięć z nich rzucił Dawid Ruhnke). Do naszego zespołu należały też końcowe minuty, co dało efektowne w rozmiarach zwycięstwo.