Arcyważny mecz Unii Sędziszów

KAR
Przed naszymi zespołami mecze 31. kolejki. W sobotę, o godzinie 17, zajmująca szesnaste miejsce w tabeli Unia będzie podejmować sąsiadujące w tabeli, przedostatnie Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów. W niedzielę, o godzinie 17, Naprzód zagra u siebie z Lubrzanką Kajetanów.

W sobotnim meczu czwartej ligi Unia Sędziszów przegrała na wyjeździe z ŁKS Georyt Łagów 1:6. Do przerwy było 4:0 dla gospodarzy. Gola dla sędziszowskiej ekipy w 69 minucie strzelił Adam Brożek. Naprzód Jędrzejów zremisował we Włoszczowie w regionalnych derbach z Hetmanem 1:1. Jędrzejowski zespół prowadził od 10 minuty po trafieniu z rzutu karnego Piotra Matana. Do wyrównania w 84 minucie wykorzystując „jedenastkę” doprowadził Łukasz Oduliński.