AZS UJK zakończyło pierwszą rundę na pozycji lidera

/PK/
Zwycięstwem nad Padwą Zamość 42:30 zakończyła pierwszą rundę rozgrywek trzeciej ligi piłkarzy ręcznych drużyna AZS UJK Kielce.

AZS UJK Kielce - Padwa Zamość 42:30 (18:14)

AZS UJK: Błaszkiewicz, Kucper - Bąk 2, Papaj 9, Wojda 2, Michalski 7, Boszczyk 9, M. Kutwin 5, Bednarski 7. Łukaszczyk 1, Rybak, Wesołowski.

Kielczanie mieli problem tylko we fragmencie pierwszej połowy, kiedy od prowadzenia AZS 6:2 (9. minuta), goście doprowadzili do remisu 8:8 (16.). Potem "akademicy" szybko wrócili do kilkubramkowej przewagi, a w drugiej połowie wyraźnie ją powiększyli.

AZS UJK zakończył pierwszą rundę na pierwszym miejscu w tabeli, mając na koncie cztery zwycięstwa i remis.