AZS WSBiP KSZO bez punktu w Goślinie. Pełna relacja z meczu

/TeZ/
Siatkarki pierwszoligowego AZS WSBiP KSZO przegrały w Murowanej Goślinie 0:3 i spadły na siódme miejsce w tabeli.

KS Pięciobiogaz Murowana Goślina - AZS WSBiP KSZO 3:0 (25:23, 25:23, 25:18)
AZS WSBiP KSZO:Nadziałek, Gawron, Kosiorowska, Król, Seta, Związek i Soja (libero) oraz Staniucha, Brojek i Wyszomierska.

Podopieczne trenera Romana Murdzy prowadziły w pierwszym secie już 21:18 ale rywalki zmniejszyły dystans do 22:21. Mimo to nasze akademiczki zwiększyły przewagę do dwóch punktów i miały w górze piłkę setową. -Można powiedzieć, że to nie one wygrały, tylko my przegraliśmy na własne życzenie - mówi szkoleniowiec i podkreśla, do wygranej zabrakło jeszcze jednej zawodniczki, która wsparłaby ciągnącą wynik Annę Związek.

Drugi set był niemal identyczny, tyle że to rywalki prowadziły, a nasze akademiczki goniły wynik. W końcówce doszły na punkt, ale rywalki nie pozwoliły odebrać sobie zwycięstwa. Ponieważ już zdecydowanie przeważały w trzecim secie, wynik spotkania został rozstrzygnięty. - W wyniku kontuzji mamy obecnie słabszy zespół niż w poprzednim sezonie i rywale to wykorzystują przyznał szkoleniowiec.

W innych meczach:

AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - PTPS Piła 0:3, Gedania Żukowo - Skawa Eliteski AZS UEK Kraków 2:3, Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów - Chemik Police 2:3, MUKS Sparta Warszawa - PLKS Pszczyna 0:3, SMS PZPS I Sosnowiec - pauzowała.