Byłeś na meczu KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski z Chełmianką Chełm w 3. Lidze? Szukaj się na zdjęciach

Bartosz Wartałowicz
Byłeś na meczu KSZO - Chełmianka? Zobacz się na zdjęciach >>>>>
Byłeś na meczu KSZO - Chełmianka? Zobacz się na zdjęciach >>>>>Dorota Prokop
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski przegrał 0:3 z Chełmianką Chełm w ostatnim meczu 3 Ligi w 2023 roku. Pomimo niekorzystnego wyniku, na stadionie w Ostrowcu Świętokrzyskim zjawiło się wielu kibiców pomarańczowo-czarnych. Byłeś? Szukaj się na zdjęciach.

Byłeś na meczu KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski z Chełmianką Chełm? Szukaj się na zdjęciach

Na stadionie KSZO przy ulicy Świętokrzyskiej pojawiło się wielu kibiców. Pomimo chłodu i niekorzystnego wyniku, fani pomarańczowo-czarnych dopingowali swoich ulubieńców.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski przegrał 0:3 z Chełmianką Chełm. Goście prowadzili od 28 minuty po trafieniu z karnego Bartłomieja Korbeckiego. W 45 minucie podwyższył Władysław Bobrow, a w 84 minucie decydującego gola zdobył Jakub Karbownik.

Po końcowym gwizdku kibice KSZO "ciepło" pożegnali sędziego schodzącego do szatni.