Coaching na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach

  Coaching na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach

  Zdjęcie autora materiału

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Coaching na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach
  Na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach rozpoczęły się zapisy na nowy kierunek studiów podyplomowych - coaching biznesowy.
  Coaching na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach
  - Program był konsultowany z ekspertami Izby Coachingu i powstał w oparciu o wyznaczone przez Izbę standardy - mówi Dyrektor Oddziału Świętokrzyskiego Izby Coachingu, autorka programu - Dorota Nawrotek. - Jeden z najważniejszych wymogów to 70% zajęć praktycznych, co pozwala na rozpoczęcie pracy zawodowej zaraz po ukończeniu studiów - dodaje.

  Studia przeznaczone są dla coachów planujących pracę w firmach i organizacjach oraz dla menedżerów, którzy chcą nabyć modne obecnie i bardzo skuteczne w procesie zarządzania umiejętności coachingowe.

  Wspólna inicjatywa edukacyjna stała się pretekstem do podpisania listu intencyjnego o współpracy Uniwersytetu i Izby Coachingu.

  Pierwszym efektem współpracy były przeprowadzone w miniony piątek bezpłatne warsztaty coachingowe. Młodzież akademicka mogła poznać różne odmiany coachingu, m.in coaching kariery, wizerunku czy diet coaching.

  - Warsztaty pomogły mi zajrzeć w swoją podświadomość, wyciszyć się. Pomogły mi również w dostrzeganiu małych, prostych rzeczy, które wpływają na podejmowane decyzje - ocenia uczestniczka warsztatów - Monika, a jej koleżanka Karolina dodaje: - Uwierzyłam, że mogę dużo osiągnąć, jeżeli będę wystarczająco uparcie do tego dążyć. Cele, które sobie wyznaczyłam stały się możliwe do zrealizowania.
  Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wygląda na to, że coaching na stałe zagości na naszym Uniwersytecie.  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (5)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (5) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo