Czwarta porażka ostrowieckich koszykarzy

/waf/
Nadal bez zwycięstwa w Kieleckiej Amatorskiej Lidze Firm pozostaje Ostrowiecki Klub Koszykówki, który w piątek 27 listopada doznał czwartej porażki.

OKK:Basket Jędrzejów 63:66 (19:15; 15:14; 12:18; 17:19).
Punkty dla OKK: Artur Sobieraj 2, Wojciech Bieniek 5, Kamil Kocjan 8, Kamil Gajec 1, Paweł Partyka 6, Michał Spustek 8, Michał Twardowski 11, Rafał Masternak 22, Jakub Chudak.

Mecz z Basketem ostrowczanie zaczęli bardzo skoncentrowani, jednak nieco sparaliżowani wagą meczu. Ich przeciwnikiem był zespół zajmujący ostatnie miejsce w tabeli, pojawiała się więc szansa na pierwsze zwycięstwo. Niestety, nie została wykorzystana.

OKK prowadził po dwóch kwartach 5 punktami, a w trzeciej nawet doprowadził do stanu 44:33.
- Wtedy zaczął się problem- straciliśmy 12 punktów rzucając jedynie 2- mówi Rafał Masternak, grający trener OKK.
Po trzech kwartach jego zawodnicy schodzili na przerwę przegrywając 1 punktem (46:47). Jednopunktową przewagę jędrzejowianie utrzymywali przez niemal całą ostatnią kwartę.

- Niezbędne okazało się faulowanie w końcówce- dodaje Masternak.- Niestety, rywale trafiali i cały mecz przegraliśmy zaledwie 3 punktami.

W najbliższy piątek, 4 grudnia, OKK gra z drużyną Remak.