Dwie bramki Tobiasa Reichmanna przeciwko Serbii

(PK)
W drugim swoim meczu w turnieju Super Cup, reprezentacja Niemiec piłkarzy ręcznych pokonała w Hamburgu Serbię 37:26. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył prawoskrzydłowy Vive Tauronu Kielce, Tobias Reichmann.

W pierwszej połowie przewaga Niemców była przygniatająca. W 11 minucie prowadzili oni 9:1, a w 26 aż 19:5. W drugiej gospodarze zagrali już luźniej i ich przewaga nie rosła.

Reichmann zdobył dwie bramki, podobnie jak w piątkowym meczu z Brazylią, wygranym przez Niemców 29:20.

Serbia to grupowy rywal Polski w styczniowych mistrzostwach Europy.

Niemcy – Serbia 37:26 (20:8)

Niemcy: Lichtlein, Wolff - Kneer, Gensheimer 4, Lemke 1, Reichmann 2, Wiede 2, Weinhold 4, Strobel, Schmidt 4, Fäth 3, Groetzki 3, Müller 1, Dahmke 6, Späth, Ernst 1, Pieczkowski 2, Kohlbacher 4.

Serbia: Ivezić, Kocić, Marjanac - Sesum, Nikcević 5 (3), Djukić, Djordjić (4), Stojković, N. Ilić 2, Rnić 3, Zelenović 1, Cutura, Abutović, Marsenić 3, Stanković 2, Vujin 4, Elezović 2.