Ekom Futsal Nowiny przegrał w 1. lidze z MKF Solne Miasto Wieliczka 1:3

/dor/
Drużyna Ekom Futsal Nowiny w ósmej kolejce 1. ligi przegrała na wyjeździe z MKF Solne Miasto Wieliczka 1:3 (0:3). Jedyna bramkę dla ekipy Piotra Lichoty zdobył Maciej Cibor. MKF Solne Miasto Wieliczka - Ekom Futsal Nowiny 3:1 (3:0).

Ekom: Dobrodziej, Kwiecień - Cibor, Płaziński, Terefeńko, D. Szymkiewicz, W. Szymkiewicz, Kukla, Jagodzki, Jaworski, Ponikowski, Król.

- Nasz problem polega na tym, że gramy nierówno. Bardzo dobre momenty przeplatamy złymi. Pierwszą połowę przegraliśmy 0:3, ale w drugiej było już dużo lepiej, wygraliśmy ją 1:0. Musimy pracować nad tym, żeby grać równo przez całe spotkanie, a nie tylko przez kilkanaście minut - powiedział Piotr Lichota, trener drużyny z Nowin.

W innych meczach grupy południowej 1 ligi: Nbit Gliwice - Gwiazda Ruda Śląska 2:7, Kamionka Mikołów - BSF Bochnia 0:5, Marex Chorzów - Jedynka Niemodlin 7:0, Heiro Rzeszów - Wisła Krakbet II Kraków 4:7. Pauzował: KS AZS UMCS Lublin.

11. Jedynka 7 0 15-39
W następnej kolejce, 16-17 listopada: Futsal Nowiny - Marex Chorzów (sobota, godz. 20).