GKS Rudki pokonał Łysicę Bodzentyn 1:0 w RS Active 4. lidze świętokrzyskiej. Gol w ostatnich sekundach

Stanisław Wróbel
Mecz GKS Rudki - Łysica Bodzentyn. Więcej na kolejnych zdjęciach
Mecz GKS Rudki - Łysica Bodzentyn. Więcej na kolejnych zdjęciach Marcin Słoka
W meczu 31.kolejki RS Active 4. ligi świętokrzyskiej rozegranym w czwartek 30 maja, GKS Rudki pokonał Łysicę Bodzentyn 1:0 po golu w ostatnich sekundach meczu. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.

GKS Rudki - Łysica Bodzentyn 1:0 (0:0)

Bramka: Maksym Matysek 90+4.
Mecz sąsiadów w tabeli był słaby. Gdy wydawało się, że zakończy się remisem - w ostatniej minucie doliczonego czasu gry gospodarze zdobyli zwycięską bramkę. Goście kończyli w dziesiątkę po czerwonej kartce Kacpra Tumulca w 51 minucie.