Gol po karnym. Wierna Małogoszcz - Orlicz Suchedniów 1:0

dor, KAR
Piłkarze Wiernej Małogoszcz wygrali z Orliczem Suchedniów.
Piłkarze Wiernej Małogoszcz wygrali z Orliczem Suchedniów. fot. archiwum
W rozegranym w środę zaległym meczu trzeciej ligi piłkarze Wiernej Małogoszcz wygrali z Orliczem Suchedniów 1:0.

Mówią trenerzy:

Mariusz Lniany, trener Wiernej: - Do przerwy zagraliśmy bardzo dobrze. Znakomite sytuacje mieli Malinowski i Trybek, powinniśmy prowadzić 3:0. A po przerwie było już dużo gorzej.

Sławomir Grzesik, trener Orlicza: - Był to ciężki mecz. Jeszcze nigdy tego nie robiłem, ale tym razem chciałem podziękować zawodnikom za walkę, mimo, że przegraliśmy to spotkanie.

Wierna Małogoszcz - Orlicz Suchedniów 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 Piotr Pawłowski 26 z karnego.

Wierna: Zieliński 6 - Bętkowski 6, Kiercz 7, Kita 7, Piotrowski 7 - Trybek 5, Kowalski 7, Pawłowski 6 Ż, Chrzanowski 6 - Malinowski 5, Miernik 6.

Orlicz: Bilski 6 - Nowocień 6 Ż, Gil 0 CZ 25, Kubiec 6, Kaczmarek 6 - Rabenda 6, Pokotyliuk 6, Armata 7, Taler 5 - Wilk nie klas., Żelazowski 6.

Zmiany: Wierna: 56' Foksa 2 za Trybka, 63' Kwaśniewski 2 za Malinowskiego, 78' Strzelecki nie klas. za Chrzanowskiego, 89' Krzeszowski nie klas. za Kowalskiego. Orlicz: 15' Dębniak 4 za Wilka, 70' Zegadło 1 za Dębniaka.
Sędziował: Sławomir Steczko z Krakowa. Widzów: 100.

W 26 minucie Bartosz Malinowski wyszedł sam na sam, został sfaulowany przez Damiana Gila. Zawodnik Orlicza za to przewinienie został upomniany czerwoną kartką. "Jedenastkę" pewnie na bramkę zamienił Piotr Pawłowski. Gospodarze mieli dogodne okazje do podwyższenia wyniku, ale zawiodła skuteczność.

Po przerwie grający w osłabieniu Orlicz miał dwie sytuacje do wyrównania. W 65 minucie Daniel Rabenda po podaniu od Karola Armaty znalazł się sam na sam z bramkarzem Wiernej Marcinem Zieliński. Po jego strzeli piłka minęła prawy słupek bramki gospodarz. W 80 minucie Tomasz Żelazowski trafił w poprzeczkę.