Gra świętokrzyska piłkarska Hummel 4. liga [13-14.11.2021]. Sprawdź wyniki i tabelę

dor, JKM, PW
W weekend 14-14.11.2021 gra świętokrzyska piłkarska Hummel 4. liga.
W weekend 14-14.11.2021 gra świętokrzyska piłkarska Hummel 4. liga. Archiwum
W weekend 13-14.11.2021 gra świętokrzyska piłkarska Hummel 4. liga. Sprawdź wyniki i tabelę.

Sparta Kazimierza Wielka – Lubrzanka Kajetanów 4:1 (1:1)
Bramki: Kamil Kłoda 21, Mateusz Wołowski 47, 78, Sebastian Maderak 90 – Jakub Fit 19.
Sparta: Pałaszewski – Maderak, Adamczyk, Morsztyn, Fakowski – Kłoda, Barański, Maciaś (50 T. Mocherek) – Wołowski (87 Kozioł), Mitka, Kądzielski (46 P. Mocherek).
Lubrzanka: Tomasik – Molęda, Czerkaszyn, Gryz, Zwierzyński – K. Szymaniak, Gryz, A. Żyła, Danielski, Fit – K. Kita.
- Lubrzanka po książkowej akcji oskrzydlającej objęła prowadzenie. Na szczęście szybko odpowiedzieliśmy po stałym fragmencie. Po przerwie świetne wejście Piotra Mocherka, zagranie z Maciasiem i wykończenie Wołowskiego – powiedział Piotr Trzepatowski, który wyróżnił Mitkę i Kłodę. Lubrzanka zagrała bez zmienników.

Alit Ożarów – Neptun Końskie 2:0 (1:0)
Bramki: Kacper Rak 12, 70.
Alit: Konefał – Tomasik (46 Gierczak), Rutkowski, Sołtykiewicz, Stępień – Szymański (70 Sornat), Kamiński, Poński, Łokieć – Rak, Piechniak (90 Król).
Zasłużona wygrana Alitu, a w głównej roli wystąpił Kacper Rak, zdobywca dwóch goli. – Zagraliśmy bardzo dobrze – podsumował krótko Paweł Rybus, trener Alitu.

Moravia Anna-Bud Morawica – GKS Zio-Max Nowiny 2:3 (2:1)
Bramki: Maciej Horna 18 z karnego, Karol Garbala 44 - Kamil Blicharski 5 z dobitki karnego, Bartosz Papka 61, Jakub Olearczyk 77.
Moravia: Piotr Kubicki – Węgliński (80 Miszczyk), B. Młynarczyk, Garbala, F. Rogoziński (86 Maciej Pokora) – Rabiej, Gilewski – Ł. Zawadzki, Michał Zawadzki, Horna (80 K. Kubicki) – Pryjmak.
GKS: B. Łyczek – Krzeszowski, D. Pietras, Brela, Marek – Szmalec, M. Gadomski, Sinkiewicz (74 Dorowski) – Papka (84 Gardynik), Olearczyk, Blicharski (63 Szewczyk).

Mecz Moravii Anna-Bud z GKS Zio-Max Nowiny nie zawiódł kibiców poziomem. Już w 5 minucie Kamil Blicharski dał prowadzenie gościom, dobijając swój karny, który obronił Bartłomiej Łyczek. Wyrównał z karnego (za faul na Rostislavie Pryjmaku) Maciej Horna, a przed zmianą stron drugiego gola dla podopiecznych Macieja Śmiecha strzelił Karol Garbala, finalizując rzut rożny Filipa Rogozińskiego. W drugiej odsłonie nie brakowało podbramkowych spięć. Po uderzeniu Maciej Horny w 54 minucie golkiper z Nowiny odbił futbolówkę na słupek (świetna akcja Moravii, do tego w pierwszej połowie ten sam piłkarz z rożnego obił poprzeczkę). W odpowiedzi Kamil Blicharski trafił w poprzeczkę (57), od tej części bramki odbiła się piłka po interwencji Piotra Kubickiego, gdy uderzał Marcin Marek (61). Napór Nowin przyniósł efekt w postaci wyrównania Bartosza Papki (najpierw z autu wrzucał Szczepan Krzeszowski). Goście poszli za ciosem i w 77 minucie z gola cieszył się Jakub Olearczyk. Moravia mogła wyrównać za sprawą Pryjmaka, który zmarnował dwie świetne okazje. Po nim jeszcze nad poprzeczką strzelił Horna, a na doprowadzenie do remisu ekipie Macieja Śmiecha zabrakło czasu i pomysłów.

Łysica Bodzentyn - Star Starachowice 0:3 (0:1)
Bramki: Michał Grunt 8, 62 z karnego, Artur Kidoń 90.
Star: Zacharski – Styczyński, Jagiełło, Gębura, M. Kaczmarek – Kopeć (46 Szydłowski), Nowocień, Kozakiewicz (88 Moskwa), J. Chrzanowski (65 Fabjański) – Marzec (50 Mikos), Grunt (80 Kidoń).

TS 1946 Nida Pińczów - GKS Rudki 0:2 (0:0)
Bramki: Tomasz Stefański 64, Dariusz Kowalski 67.
Rudki: Sz. Pietras – Biesiada, Szymoniak, Stefański, Jedlikowski – Partyka (80 Sala), Kalisz (75 Skrzypek), Hajduk (60 D. Kowalski), B. Wiecha – K. Wiecha, Makówczyński (40 D. Rusiecki).

Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce 0:6 (0:4)
Bramki: samobójcza 6, Jakub Konstantyn 10, 43, Miłosz Strzeboński z karnego 31, Krzysztof Kiercz 77, Szymon Majewski 83.
Korona II: Sandach - R. Turek (57. Zwoźny), Kiercz, Seweryś (70. Płocica), Szywacz, Konstantyn (58. Majewski), K. Turek, Bojańczyk (58. Kośmider), Strzeboński - Rybus, Smolarczyk (58. Przybysławski).
-W pierwszej połowie była nasza zdecydowana dominacja. Po przerwie kontrolowaliśmy to, co działo się na boisku - powiedział trener Korony II Marek Mierzwa.

Klimontowianka PBI Klimontów - Granat Skarżysko-Kamienna 3:2 (1:2)
Bramki: Jarosław Piątkowski 7, Patryk Niziołek 55, Maciej Miłek 84 - Kamil Uciński 16, Bartosz Sot 32.

Orlicz Suchedniów - Olimpia Pogoń Staszów 4:3 (3:1)
Bramki: samobójcza 16, Andrzej Paprocki 41, 45, Krzysztof Słaby 59 - Karol Armata 20, Adam Głowa 64, Ernest Rozmysłowski 83.
Orlicz: Szram - Zawierucha, Solnica, K. Tumulec, Skarbek (84 Sikora) , Paprocki, Kopyciński, Rzeszowski, Świtowski (55 Bator), Słaby (66 Supierz).
Olimpia: Karyś - Pańtak, Radwański, Rozmysłowski, Buczek, Armata, Piskorz, Dela, Sudy, Musiał, Mikosa (54 Głowa).
Ciekawy i wyrównany mecz, w którym wynik była sprawą otwartą do samego końca. Gdy tuż przed przerwą Piotr Radwański dostał czerwoną kartkę, a tuż po przerwie Krzysztof Słaby podwyższył na 4:1, wydawało się, że jest po meczu. Goście jednak nie poddali się, zdobyli dwie bramki i wynik znów był sprawą otwartą. Ostatecznie trzy punkty zostały w Suchedniowie.
Zobacz zdjęcia z meczu: >>Orlicz Suchedniów - Olimpia Pogoń Staszów<<

Spartakus Daleszyce - AKS 1947 Busko-Zdrój 2:2 (0:1)
Bramki: Seweryn Sala 74, 82 - Robert Szymański 40, Mateusz Janiec 61.

1. miejsce - awans, 17.-18. - spadek

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: