Hetman Włoszczowa pokonał Arkę Pawłów 7:4 i jest bliżej utrzymania w RS Active 4.lidze świętokrzyskiej!

Stanisław Wróbel
Mecz Hetman Włoszczowa - Arka Pawłów. Zobacz galerię zdjęć
Mecz Hetman Włoszczowa - Arka Pawłów. Zobacz galerię zdjęć Hetman Włoszczowa
W środę 5 czerwca w meczu 33.kolejki RS Active 4.ligi świętokrzyskiej Hetman Włoszczowa - Arka Pawłów 7:4, do przerwy 4:4.

Hetman Włoszczowa - Arka Pawłów 7:4(4:4)

Bramki: Adam Kubicz 7, 85, Cezary Matuszewski 27, 43, 80; Eduardo 64, Grzegorz Małek 90 - Mirosław Kalista 33, 35, 74; Kacper Gładyś 45.

To był mecz o wszystko dla Hetmana. Wygrana dawał Hetmanowi Włoszczowa prawie pewne utrzymanie w 4.lidze świętokrzyskiej. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem 4:4. W drugiej przewagą osiągnął Hetman.

W ostatniej kolejce Hetman jedzie do zdegradowanej już Stali Kunów. Jęśli wygra utrzyma się w 4.lidze świętokrzyskiej.