III liga. Wygrana Granatu w "jaskini lwa"

/PST/
W drugiej kolejce spotkań trzecioligowi piłkarze Granatu Skarżysko-Kamienna wypunktowali na wyjeździe Janinę Libiąż, wygrywając z nią 2:0.
Ireneusz Pietrzykowski, trener Granatu Skarżysko: - Mecz w Libiążu był trudny. Pod koniec pierwszej połowy rywale przycisnęli nas, ale Majcherczyk błysnął
Ireneusz Pietrzykowski, trener Granatu Skarżysko: - Mecz w Libiążu był trudny. Pod koniec pierwszej połowy rywale przycisnęli nas, ale Majcherczyk błysnął bramkarskim kunsztem. W drugiej połowie kilka razy groźnie kontrowaliśmy, lecz nie udało się tych akcji wykorzystać. Dopiero w końcówce Janinę dobił Rabenda.

Janina Libiąż - Granat Skarżysko-Kamienna 0:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Marcin Grunt 38 min., 0:2 Daniel Rabenda 90+4.

Granat: Majcherczyk 7 - Chrzanowski 7, Grunt 7, Prus-Niewiadomski 5 (60 Łatkowski 2), Bała 6 - Taler 6 (80 Gajos 1), Imiela 6, Sala 7, Ma. Kołodziejczyk 3 (46 Ryński 3), Mikołajek 6 - Fryc 5 (72 Rabenda 2).

Kartki: żółte Hejnowski, Grzywa (Janina). Sędziował: Maciej Koster z Krakowa. Widzów: 200.

Skarżyszczanie objęli prowadzenie w 38 minucie po rzucie rożnym, celnym strzałem głową popisał się obrońca Marcin Grunt. Potem świetnie interweniował skarżyski bramkarz Konrad Majcherczyk, ratując kolegów z opresji. W drugiej połowie Granat nastawił się na kontry, kropkę nad "i" postawił w doliczonym czasie gry Daniel Rabenda, który wykorzystał podanie Michała Gajosa.