Industria Kielce rozgromiła San Francisco CalHeat 49:23 w IHF Super Globe piłkarzy ręcznych. Zapis relacji live

Damian Wiśniewski
od 16 lat
W czwartek 9 listopada piłkarze ręczni Industrii Kielce rozgromili amerykańskie San Francisco CalHeat 49:23 w meczu IHF Super Globe. Zobaczcie zapis relacji live z tego spotkania.

Industria Kielce gra z San Francisco CalHeat w IHF Super Globe

ZAPIS RELACJI LIVE

Industria Kielce - San Francisco CalHeat 49:23 (22:12)
Industria: Wałach (37% skutecznych obron), Błażejewski - Wiaderny 8, Nahi 10, Sićko 6, Daniel Dujszebajew 1, Gębala 2, Olejnniczak 4, Karcić 2, Thrastarson, Alex Dujszebajew 4, Paczkowski 4, Tournat 4, Karalek 4.
San Francisco: Balti, Kroger - Bradley, Tada, Moreno, Olsen 3, Clausen, Blanco 3, Ogendahl 2, Raff 8, Assfalg, Te Morsche, Donlin 5, Garcia 2, Paulus.
Kary dwuminutowe: Gębala, Karalek (Industria) - Clausen, Ogendahl (San Francisco).

• Kary dwuminutowe: 2 - 2

60'
Dwie nieskuteczne kontry z obu stron i koniec spotkania. Industria Kielce rozgromiła San Francisco CalHeat 49:23. Zawodnikiem meczu wybrano Dylana Nahi.

59'
49:23 dla Industrii. Wiaderny trafił z rzutu karnego.

59'
48:23 dla Industrii. Szymon Sićko trafił z koła

58'
47:23 dla Industrii. Michał Olejniczak wykorzystał kontratak.

57'
46:23 dla Industrii. Najpierw Kroger dla San Francisko, a następnie Alex Dujszebajew dla Industrii.

56'
45:22 dla Industrii. Raff trafił dla amerykańskiego zespołu

55'
45:21 dla Industrii. Szybka kontra i skuteczny rzut Wiadernego

53'
44:21 dla Industrii. Najpierw Sićko dla kieleckiego zespołu, następnie Raff dla rywali.

52'
43:20 dla Industrii. Najpierw dla rywali trafił Raff, a następnie dla Industrii Tournat

51'
42:19 dla Industrii. Najpierw trafił Alex Dujszebajew, a potem Gębala z kontry

51'
40:19 dla Industrii. Dla rywali trafił Paulus.

49'
40:18 dla Industrii, dwa skuteczne rzuty Wiadernego.

48'
38:18 dla Industrii. Tournat przelobował bramkarza z koła.

46'
37:18 dla Industrii. Szymon Wiaderny wykorzystał rzut karny, wcześniej za faul na Tournat dwie minuty kary dostał Ogendahl

44'
36:18 dla Industrii. Znów trafienie za trafienie. Najpierw Rubio Blanco dla amerykańskiego zespołu, a następnie Paczkowski ze skrzydła dla Industrii.

44'
35:17 dla Industrii. Najpierw gol Olsena dla San Francisco, a następnie efektowną "wkrętką" popisał się Sićko.

43
34:16 dla Industrii. Najpierw dla rywali trafił Raff, a następnie piłkę do pustej bramki zapakował Karalek.

41'
33:15 dla Industrii. Nahi trafił do pustej bramki.

41'
Karacić przestrzelił karnego. Wcześniej dwie minuty kary dla Clausena za faul na Dylanie Nahi

40'
32:15 dla Industrii. Najpierw skuteczna interwencja Błążejewicza, a potem dobrze wykończony kontratak przez Dylana Nahi.

40'
31:15 dla Industrii. Skuteczny rzut Szymona Sićko.

39'
30:15 dla Industrii. Nikodema Błażejewskiego pokonał Raff.

39'
Dwie minuty kary dla Artsema Karaleka.

38'
30:14 dla Industrii. Skuteczna akcja na kole i trzecie trafienie Karaleka.

37'
29:14 dla Industrii. Raff trafił dla amerykańskiego zespołu.

36'
29:13 dla Industrii. Znów Dylan Nahi, tym razem po kontrataku.

36'
28:13 dla Industrii. Najpierw pierwszym w drugiej połowie trafieniem dla San Francisco popisał się Garcia, a po chwili z kontry odpowiedział Karalek

35'
27:12 dla Industrii. Gol Gębali

34'
26:12 dla Industrii, trzecie z rzędu trafienie Dylana Nahi z lewego skrzydła

33'
25:12 dla Industrii, znów ze skrzydła Dylan Nahi.

32'
24:12 dla Industrii, ze skrzydła Dylan Nahi.

32'
23:12 dla Industrii, trafił Szymon Sićko.

31'
Zaczynamy drugą połowę, Dylan Nahi oddał nieskuteczny rzut ze skrzydła.

• Kary dwuminotwe: 1 - 0

30'
22:12 dla Industrii. Niemal równo z syreną dla amerykańskiej drużyny trafił Rubio.

29'
22:11, gol Wiadernego

28'
21:11 dla Industrii, trafił Paczkowski ze skrzydła

28'
20:11, kolejne trafienie Alexa Dujszebajewa

27'
19:11 dla Industrii gol Daniela Dujszebajewa

27'
18:11 dla Industrii, gol Donlina.

26'
18:10 dla Industrii dla rywali trafił Raff

26'
18:9 dla Industrii, Paczkowski trafił ze skrzydła

26'
17:9 dla Industrii, gol Donlina dla rywali

25'
17:8 dla Industrii, trafił Thrastarson

24'
16:8 dla Industrii, gola zdobył Ogendahl

22'
16:7 dla Industrii, trafił Tournat

22'
15:7 dla Industrii, dla San Francisco trafił Ogendahl z okolic dziewiątego metra.

21'
15:6 dla Industrii, ze skrzydła trafił Paczkowski

20'
14:6 dla Industrii. Wałacha z rzutu karnego pokonał Olsena

20'
14:5 dla Industrii, tym razem skuteczny rzut w wykonaniu Wiadernego

19'
13:5 dla Industrii, z koła trafił Tournat.

18'
12:5 dla Industrii, Olejczniak wykorzystał kontratak.

18'
Kilka dobrych interwencji obu bramkarzy. Po stronie kieleckiej nieskuteczni byli Igor Karacić i Paweł Paczkowski.

15'
11:5 dla Industrii. Michał Olejniczak skutecznie wykończył kontratak.

14'
10:5 dla Industrii. Kolejny skuteczny rzut ze skrzydła w wykonaniu Dylana Nahi.

13'
Wracamy do gry. Po chwili skutecznym rzutem popisał Andrew Donlin, 9:5 dla Industrii.

13'
Czas dla trenera San Francisco CalHeat.

13'
9:4 dla Industrii. Skuteczny rzut ze skrzydła w wykonaniu Dylana Nahi.

12'
8:4 dla Industrii. Szymon Sićko wykorzystał kontratak kieleckiego zespołu.

11'
7:4 dla Industrii. Ładny rzut z dystansu Alexa Dujszebajewa, bramkarz pokonany.

10'
6:4 dla Industrii. Bramkę dla San Francisco zdobył Donlin.

9'
6:3 dla Industrii, bramkarza pokonał Dylan Nahi.

8'

5:3 dla Industrii. Gola dla rywali zdobył Garcia.

8'
5:2 dla Industrii. Po podaniu Alexa Dujszebajewa skutecznym rzutem popisał się Artsem Karalek.

7'
Dwie minuty kary dla Tomasza Gębali, Miłosz Wałach broni rzut Olsena.

5'
4:2 dla Industrii, kolejne trafienie Karacicia

3:2 dla Industrii, trafił Raff dla amerykańskiej drużyny.

4'
3:1 dla Industrii, trafił Dylan Nahi

3'
2:1 dla Industrii. Skuteczny rzut Olssena i pierwszy punkt dla zespółu z San Francisco.

2'
2:0 dla Industrii, Michał Olejniczak wykorzystał kontratak,

2'
1:0 dla Industrii, Igor Karacić wykorzystał rzut karny.

1'
Zespół ze Stanów Zjednoczonycch zaczął mecz. Pierwsza skuteczna interwencja Miłosza Wałacha,

Początek meczu o godzinie 10:15.

***

W pierwszym meczu na turnieju IHF Super Globe w Arabii Saudyjskiej Industria Kielce pokonała Al-Najma 27:26.

- Ten, kto myślał, że wygramy to spotkanie łatwo i przyjemnie, był w błędzie. Mecz od początku był trudny, rywale grali twardo, czasami nawet brutalnie. My z kolei niekiedy daliśmy się sprowokować, zabrakło nam wyrafinowania, decyzyjności i skuteczności. Mieliśmy multum sytuacji, ich niewykorzystywanie nas deprymowało, a przeciwnik łapał wiatr w żagle. Zespół z Bahrajnu warunkami fizycznymi może i nie straszył, ale miał serce do gry i ducha walki. Pokazał swoje mocne strony w ataku pozycyjnym. Cieszy to że wygraliśmy mimo nie najlepszego dnia, cieszy gra bramkarzy na wysokim poziomie. Cieszy wreszcie „zimna głowa” Szymona Sićki, który zdobył dwie ostatnie i najważniejsze bramki meczu. Pokazał, że jest mocny psychicznie, bo wziął na siebie odpowiedzialność. Cieszy też to, że wracający po kontuzjach nie narzeka - mówił po pierwszym meczu Krzysztof Lijewski, drugi trener Industrii Kielce.