Okręg numer 1
Borkowice
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce na liście Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania Poparacie
1 Rogalska Krystyna 61 Borkowice, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Sokołowski Jerzy Henryk 53 Borkowice, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Kowalski Piotr Adam 52 Borkowice
2 Plaskota Mieczysław 59 Borkowice
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA GMINA BORKOWICE
1 Traczyk Krystyna 53 Borkowice
2 Wójcik Wojciech 54 Borkowice
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
1 Palenceusz Paweł Maciej 35 Borkowice
2 Zawadzki Mirosław Jan 51 Borkowice
Okręg numer 2 - Ruszkowicez
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Plaskota Anna 53 Ruszkowice, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Świercz Elżbieta Wiesława 53 Ruszkowice, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Fidos Godlewska Aneta Anna 36 Ruszkowice
2 Pasielak Stefan 47 Ruszkowice
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
1 Plaskota Stanisław 54 Borkowice
2 Pruchnicki Marian 62 Ruszkowice
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA GMINA BORKOWICE
1 Kowalik Donat Adam 49 Ruszkowice
2 Wojtunik Jadwiga Maria 51 Ruszkowice
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BORKOWICE
1 Ślusarczyk Justyna Monika 29 Ruszkowice
2 Pawlik Grzegorz Szczepan 47 Ruszkowice
Okręg numer 3
Zdonków
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Włodarczyk Jerzy 59 Zdonków, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Dynarski Wiesław Tadeusz 50 Wymysłów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
1 Sobczak Marcin 39 Zdonków
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA GMINA BORKOWICE
1 Danielczyk Karol 30 Zdonków
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BORKOWICE
1 Tarka Leszek Grzegorz 48 Zdonków
Okręg numer 4
Rudno, Wymysłów, Bolęcin
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Polak Jolanta 41 Wymysłów, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Plaskota Sławomir Jan 35 Zdonków
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA GMINA BORKOWICE
1 Długosz Mirosław Jan 47 Rudno
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BORKOWICE
1 Sobczak Agnieszka Ewelina 32 Rudno
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA [
1 Skorupa Ryszard Bogumił 49 Wymysłów
Okręg numer 5
Politów
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [
1 Dudek Czesław 62 Politów, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [
1 Plaskota Wojciech Kazimierz 33 Politów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BORKOWICE
1 Sikora Modest Jerzy 54 Politów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA GMINA BORKOWICE
1 Brodecki Wojciech Szczepan 51 Politów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
1 Sikora Tomasz Paweł 42 Politów
Okręg numer 6
Radestów
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Dziubińska Agnieszka 28 Radestów, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Świerczyńska Katarzyna 45 Radestów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA GMINA BORKOWICE
1 Zdral Tomasz Piotr 33 Radestów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
1 Świerczyńska Jolanta Barbara 45 Radestów
Okreg numer 7
Ninków
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Fronczak Alina Elżbieta 47 Ninków, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Młodawska Ewelina 25 Ninków, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Skorupa Zbigniew 41 Ninków
2 Szymański Gabriel 53 Ninków
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BORKOWICE
1 Gonciarz Zygmunt 60 Ninków
2 Zawadzka Dorota Katarzyna 45 Ninków
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
1 Dobroń Renata 44 Ninków
2 Zbroszczyk Ryszard Roman 59 Ninków
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA GMINA BORKOWICE
1 Prasowski Ryszard 53 Ninków
2 Skuza Jacek Piotr 34 Ninków
Okręg numer 8
Rzuców, Wola Kuraszowa
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Głuch Marian Franciszek 67 Rzuców, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Tamioła Grzegorz 39 Rzuców, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Kucharczyk Marian 56 Rzuców
2 Węgrzynowski Stanisław Dariusz 33 Wola Kuraszowa
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
1 Pietras Marzena Antonina 40 Rzuców
2 Tarka Bogusław Jan 59 Rzuców
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA GMINA BORKOWICE
1 Skuza Zbigniew Karol 54 Wola Kuraszowa
2 Szczerek Łukasz Andrzej 28 Rzuców
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BORKOWICE
1 Dąbrowska Teresa 65 Rzuców
2 Drela Stanisław 43 Rzuców
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA WIEJSKA
1 Szcześniak Kazimierz 64 Wola Kuraszowa
Okręg numer 9
Smagów, Niska Jabłonica
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Głuch Mieczysław Piotr 55 Niska Jabłonica, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Kijak Bożena 40 Smagów, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Dudek Stanisława 54 Niska Jabłonica
2 Szewczyk Małgorzata Wioletta 39 Smagów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BORKOWICE
1 Głuch Przemysław Sebastian 29 Smagów
2 Swat Andrzej Ireneusz 56 Smagów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
1 Dumin Katarzyna Marta 36 Smagów
2 Ziemniak Andrzej Roman 55 Niska Jabłonica
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA GMINA BORKOWICE
1 Powideł Agnieszka 37 Smagów
2 Nowak Renata Anna 39 Niska Jabłonica
Okręg numer 10
Kochanów, Rusinów, Bryzgów
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Włodarczyk Mirosław 20 Kochanów, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Jagiełło Zdzisław 47 Bryzgów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA GMINA BORKOWICE
1 Dworak Małgorzata 44 Kochanów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
1 Matynia Grażyna 62 Bryzgów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BORKOWICE
1 Młynarczyk Mirosław Andrzej 46 Rusinów
Marian Franciszek Głuch (3 głosów)
21.43%
Alina Elżbieta Fronczak (1 głosów)
7.14%
Bogusław Jan Tarka (0 głosów)
Stanisław Dariusz Węgrzynowski (0 głosów)
Stanisława Dudek (0 głosów)
Katarzyna Marta Dumin (0 głosów)
Mieczysław Piotr Głuch (0 głosów)
Przemysław Sebastian Głuch (0 głosów)
Bożena Kijak (0 głosów)
Renata Anna Nowak (0 głosów)
Agnieszka Powideł (0 głosów)
Andrzej Ireneusz Swat (0 głosów)
Małgorzata Wioletta Szewczyk (0 głosów)
Andrzej Roman Ziemniak (0 głosów)
Małgorzata Dworak (0 głosów)
Zdzisław Jagiełło (0 głosów)
Grażyna Matynia (0 głosów)
Mirosław Andrzej Młynarczyk (0 głosów)
Mirosław Włodarczyk (0 głosów)
Anna Plaskota (0 głosów)
Stanisław Plaskota (0 głosów)
Marian Pruchnicki (0 głosów)
Justyna Monika Ślusarczyk (0 głosów)
Elżbieta Wiesława Świercz (0 głosów)
Jadwiga Maria Wojtunik (0 głosów)
Karol Danielczyk (0 głosów)
Wiesław Tadeusz Dynarski (0 głosów)
Marcin Sobczak (0 głosów)
Leszek Grzegorz Tarka (0 głosów)
Jerzy Włodarczyk (0 głosów)
Mirosław Jan Długosz (0 głosów)
Sławomir Jan Plaskota (0 głosów)
Jolanta Polak (0 głosów)
Ryszard Bogumił Skorupa (0 głosów)
Agnieszka Ewelina Sobczak (0 głosów)
Wojciech Szczepan Brodecki (0 głosów)
Czesław Dudek (0 głosów)
Wojciech Kazimierz Plaskota (0 głosów)
Tomasz Paweł Sikora (0 głosów)
Modest Jerzy Sikora (0 głosów)
Agnieszka Dziubińska (0 głosów)
Jolanta Barbara Świerczyńska (0 głosów)
Katarzyna Świerczyńska (0 głosów)
Tomasz Piotr Zdral (0 głosów)
Zygmunt Gonciarz (0 głosów)
Ewelina Młodawska (0 głosów)
Ryszard Prasowski (0 głosów)
Zbigniew Skorupa (0 głosów)
Jacek Piotr Skuza (0 głosów)
Gabriel Szymański (0 głosów)
Dorota Katarzyna Zawadzka (0 głosów)
Ryszard Roman Zbroszczyk (0 głosów)
Teresa Dąbrowska (0 głosów)
Stanisław Drela (0 głosów)
Marian Kucharczyk (0 głosów)
Marzena Antonina Pietras (0 głosów)
Zbigniew Karol Skuza (0 głosów)
Łukasz Andrzej Szczerek (0 głosów)
Grzegorz Tamioła (0 głosów)
Piotr Adam Kowalski (0 głosów)
Paweł Maciej Palenceusz (0 głosów)
Mieczysław Plaskota (0 głosów)
Renata Dobroń (0 głosów)
Jerzy Henryk Sokołowski (0 głosów)
Krystyna Traczyk (0 głosów)
Wojciech Wójcik (0 głosów)
Mirosław Jan Zawadzki (0 głosów)
Aneta Anna Fidos Godlewska (0 głosów)
Donat Adam Kowalik (0 głosów)
Stefan Pasielak (0 głosów)
Grzegorz Szczepan Pawlik (0 głosów)
Krystyna Rogalska (0 głosów)
Kazimierz Szcześniak (0 głosów)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?