[Okręg nr 1] - Koprzywnica, Cegielnia, Zarzecze
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Motyl Marian 56 Koprzywnica
2 Pękala Stanisław 49 Koprzywnica
3 Krakowiak Bogusław Andrzej 58 Koprzywnica
4 Gorycki Ryszard 58 Koprzywnica
5 Klubiński Paweł 32 Koprzywnica
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Sarzyński Michał Marian 46 Koprzywnica
2 Witas Anna Barbara 38 Koprzywnica, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
3 Gach Marta 51 Koprzywnica, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
4 Jasiński Szymon Franciszek 46 Koprzywnica
5 Stefaniak Małgorzata 37 Koprzywnica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII BANAŚ
1 Banaś Maria 51 Koprzywnica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CIACHA
1 Ciach Wojciech Jarosław 35 Koprzywnica
2 Kozioł Stanisław 57 Koprzywnica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "BEZPARTYJNYCH"
1 Pawlik Stanisław 72 Koprzywnica
2 Kitliński Kazimierz 66 Koprzywnica
3 Bochyński Walenty 57 Koprzywnica
4 Kopeć Iwona Wacława 45 Koprzywnica
5 Klubińska Aleksandra Stanisława 32 Koprzywnica
[Okręg nr 2] - Sośniczany
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Żołnowska Anna 31 Sośniczany
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Grela Tomasz Stanisław 34 Sośniczany
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "BEZPARTYJNYCH"
1 Cichoń Roman Ryszard 50 Sośniczany
[Okręg nr 3] - Błonie
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Ordon Agnieszka Małgorzata 35 Błonie
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Paluch Anna 37 Błonie, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
[Okręg nr 4] - Gnieszowice
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Gach Wiesław 62 Gnieszowice
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Skrok Zofia 51 Gnieszowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CIACHA
1 Piątkowska Justyna 31 Gnieszowice
[Okręg nr 5] - Niedźwice, Trzykosy, Beszyce
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Sabat Urszula 47 Niedźwice
2 Stypa Maciej 46 Trzykosy
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [
1 Kubicki Marek 46 Niedźwice, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
2 Przybyłek Artur 38 Beszyce, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA PRUSIA
1 Pruś Roman 40 Trzykosy
[Okręg nr 6] - Zbigniewice Wieś, Zbigniewice Kolonia
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Mazur Genowefa 57 Zbigniewice Wieś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "BEZPARTYJNYCH"
1 Pawlik Elżbieta Bogumiła 60 Zbigniewice Kolonia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CIACHA
1 Jońca Adam 52 Zbigniewice Kolonia
[Okręg nr 7] - Dmosice, Postronna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Łabik Władysław 58 Postronna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Szymańska Nina Zdzisława 34 Dmosice
[Okręg nr 8] - Krzcin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Bator Irena 57 Krzcin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [
1 Kopeć Wiesław Krzysztof 46 Krzcin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "BEZPARTYJNYCH"
1 Sokołowska Irena 51 Krzcin
[Okręg nr 9] - Łukowiec, Świężyce
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Nowak Mieczysław 63 Łukowiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Bernyś Artur Paweł 35 Łukowiec
[Okręg nr 10] - Ciszyca, Kamieniec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Dziubek Andrzej 55 Ciszyca
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Zrębski Marek 59 Ciszyca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "BEZPARTYJNYCH"
1 Radzim Lesław 57 Ciszyca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CIACHA
1 Ćwiertnia Janusz Piotr 35 Kamieniec
Stanisław Pawlik (5 głosów)
5.62%
Maria Banaś (0 głosów)
Walenty Bochyński (0 głosów)
Wojciech Jarosław Ciach (0 głosów)
Marta Gach (0 głosów)
Ryszard Gorycki (0 głosów)
Szymon Franciszek Jasiński (0 głosów)
Kazimierz Kitliński (0 głosów)
Aleksandra Stanisława Klubińska (0 głosów)
Paweł Klubiński (0 głosów)
Iwona Wacława Kopeć (0 głosów)
Stanisław Kozioł (0 głosów)
Andrzej Bogusław Krakowiak (0 głosów)
Marian Motyl (0 głosów)
Stanisław Pękala (0 głosów)
Michał Marian Sarzyński (0 głosów)
Małgorzata Stefaniak (0 głosów)
Anna Barbara Witas (0 głosów)
Roman Ryszard Cichoń (0 głosów)
Tomasz Stanisław Grela (0 głosów)
Anna Żołnowska (0 głosów)
Agnieszka Małgorzata Ordon (0 głosów)
Anna Paluch (0 głosów)
Wiesław Gach (0 głosów)
Justyna Piątkowska (0 głosów)
Zofia Skrok (0 głosów)
Marek Kubicki (0 głosów)
Roman Pruś (0 głosów)
Artur Przybyłek (0 głosów)
Urszula Sabat (0 głosów)
Maciej Stypa (0 głosów)
Adam Jońca (0 głosów)
Genowefa Mazur (0 głosów)
Elżbieta Bogumiła Pawlik (0 głosów)
Władysław Łabik (0 głosów)
Nina Zdzisława Szymańska (0 głosów)
Wiesław Krzysztof Kopeć (0 głosów)
Irena Sokołowska (0 głosów)
Artur Paweł Bernyś (0 głosów)
Irena Bator (0 głosów)
Janusz Piotr Ćwiertnia (0 głosów)
Andrzej Dziubek (0 głosów)
Lesław Radzim (0 głosów)
Marek Zrębski (0 głosów)
Mieczysław Nowak (0 głosów)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?